Profil uživatele
avatar

zegoda

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
1
Počet komentářů 25
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje komentáře

> 03. 02. 2018 - Bonté: Tradičně skvělé. V rámci...
Tradičně skvělé. V rámci Festivalu jsme již druhým rokem nezměnili "lokál". Jinak ceny samozřejmě úměrné (jídlo s polévkou 500-600,-), hodnocení jídlo-obsluha-interiér 1-2-2
> 26. 01. 2018 - Opatovská hospoda a bowling: Kde se vzal tu se vzal......
Kde se vzal tu se vzal... Lokální snaha o oběd na úrovni. Provozovatelem obec! Jídla ve výborném poměru cena/výkon. Pokud si budete chtít dát svíčkovou, tak jedině s karlovarským knedlíkem. Osobitá dršťková, plnohonotná. Pivo Bernard 11. Hodnotím 2-2-2
> 23. 01. 2018 - U Dvou kohoutků: Vynikající poměr...
Vynikající poměr cena/výkon. Kulajda bez chyby, steak z krkovice s japaleňo kroketami také bez výhrad. Pivo Litovel - zajímavý nápad. Hodnocení 1-2-2.
> 21. 01. 2018 - Na Staré Rybárně: Spokojenost. Kotlík Starého...
Spokojenost. Kotlík Starého rančera i Kovbojskou pánev mohu doporučit. Stejně tak Jihoamerickou polévku (jen ta pikantnost byla na mne příliš málo pikantní). Pernštejn mi bohužel pořád moc nejede, ale to je jev, který mohou prdubičtí patrioti jen stěží ovlivnit. Ceny i porce velmi příznivé. Za mne 1-2-2.
> 11. 01. 2018 - Černá Louže: Domácí prostředí -...
Domácí prostředí - jednoduše moderní, stejně jako přístup k vaření. Obsluha neservilní, ale příjemná. Jídlo na destinaci dražší, ale platíte umění. Jelení hřbet byl luxusní. Možnost rozlévaného vína z jakéhokoliv kousku z vinného lístku je exklusivním nádavkem (Châteauneuf-du-Pape Rouge se nedalo nic vytknout). Vysoká spokojenost!

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací

Fotky z komentářů