Profil uživatele
avatar

mlynář5

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
1
Počet komentářů 39
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 06. 10. 2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Chladný, studený interiér,...
Chladný, studený interiér, takový kancelářský. Obsluha odpovídá interiéru, taková strojeně profesionálně milá, v uvozovkách samozřejmě. Porce nijak zvlášť nehodnotím, jelikož některé z nich byly tak malé, že jsem je spíš považoval za ukázky než za skutečné jídlo. A těch peněz, co tam za tohle chtějí! Ještě, že jsem neplatil.
> 30. 08. 2017 - Modrava pivovar: Zázrak to fakt není, ale...
Zázrak to fakt není, ale kolego, už jste tam měl třeba vepřové kolínko, co se koupe v černém pivě? Takové to pěkně do zlatova propečené, poctivě veliké, že se poutník dosyta nabaští? Nebo třeba palačinky s borůvkami? Své plusy pivovar má. A oceňuji, že posledně při šíleném návalu lidí raději zavřeli část podniku, aby se z toho kapacitně nezhroutili.
> 30. 08. 2017 - Rovina horská chalupa: Naše zamilované místo,...
Naše zamilované místo, úžasné okolí! Super jako výchozí a cílové místo na výlety. Krásně zrekonstruované. Venku báječné posezení a herní plácek pro děti. Boží knedlíky s uzeným (když je zrovna mají)! Bohužel vše dobré jednou končí a i tento podnik asi postihla krize. Výrazně zdražili. Navíc tradiční slabina podniku - obsluha - při poslední návštěvě selhala na plné čáře. Hosté sedící venku si sami museli chodit objednávat a pak vyzvedávat pití. Takhle ne, přátelé.
> 30. 08. 2017 - U Zlomené lyže: Pěkné, útulné (=je tam málo...
Pěkné, útulné (=je tam málo místa, což v historické chalupě je třeba očekávati) zařízení. Obsluha aktivní, kuchař flexibilní - tedy něco chybí, nějak to vyřešíme či doděláme. Jídlo v pořádku, dobré, dost veliké a nijak ohromující. Zdá se mi, že se podnik zaměřuje na řízky. Na oběd fajn, zvlášť když v okolí je hodně málo dobrých alternativ.
> 30. 08. 2017 - Ostrov hotel: 500 znaků, trochu málo, ale...
500 znaků, trochu málo, ale zkusím to. Krásné prostředí, kotlina, vůkol lesy, skály, pohoda. A zde hotel ve stylu 90.let, architekt neměl moc invenci. Rybník s pěknou pláží na koupání. Kuchyně? Překvapivě dobrá, to jsme nečekali. Cena soutěží s kvalitou, je to plichta. Porce pěkné, chutné. Dezerty trochu moc nóbl (malé, drahé). Obsluha milá, leč ne příliš všímavá. Rychlost servírování porcí silně variabilní. Výchozí místo na tůry nebo diskrétní schůzky skvělé. Asi sem zase někdy zajedu.