Profil uživatele
avatar

mlynář5

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
1
Počet komentářů 43
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 08. 08. 2018 - Zemanka: Máte pravdu, kolego. Jak...
Máte pravdu, kolego. Jak jsem totiž rozepsaný příspěvek zkracoval, abych se vešel aspoň do 2x500 znaků, tak jsem to zkrátil moc. Za příliš cibule a tu podivnou oblohu jsem hodnocení jídla ve skutečnosti zhoršil, šlo totiž o hlavní nedostatky.
> 06. 08. 2018 - Blackdog Bar&Grill: Podnik si poslední dobou...
Podnik si poslední dobou pěkně drží svůj standard, i když nemá asi o hosty vůbec nouzi. Jídlo stále skvělé, pořád se tu cpu hamburgery a ani jsem ještě nestačil ochutnat ta BBQ žebírka. Obsluha, dřívější to zakolísání podniku, je i nadále velmi dobrá, byť tentokrát byla trochu roztržitá. Mě se interiér líbí - jednoduchý, žádné zbytečné kudrdlinky, prostě taková relativně čistá architektura.
> 06. 08. 2018 - Klostermannova chata: Stále krásná a dobře...
Stále krásná a dobře udržovaná "chata". Jídlo velmi dobré, české, ceny nicméně místy připomínají drahotu. Někteří členové obsluhy jsou asi zvyklí na vysokou návštěvnost, tedy netřeba se nějak namáhat, že? Na Modravě se poslední dobou gastronomie hodně zvedla (stejně jako návštěvnost) a Klostermannova chata úplně nestačí s dechem. Leč i tak je to pořád dobré. Dá se tu dobře zaparkovat a u příjezdové cesty je lanový park.
> 06. 08. 2018 - Zemanka: (pokračování) Nabídka je...
(pokračování) Nabídka je klasicky česká s důrazem na řízky všeho druhu, ovšem najdete tady i ryby a my jsme mimo jiné okusili segeďák. Ceny lehce vyšší a velikost porcí tomu víc než odpovídá. Pro děti doporučuji objednat dětskou porci. Jedlíci všech zemí, nebojte se, tady se skutečně nadlábnete. Guláš měl podle všeho poctivý cibulový základ, u řízků byla zase navíc jakási zeleninová obloha. Vše chutnalo výtečně, dobře jsme se pobavili.
> 06. 08. 2018 - Zemanka: Hospůdka leží hned vedle...
Hospůdka leží hned vedle silnice a venkovní posezení je od ní poctivě oddělené zdí. V letním horku je tu příjemný stín. Hned z kraje je třeba pochválit obsluhu. Ta je velmi příjemná, hovoří k vám klasickým místním přízvukem a vše se řeší rychle a v pohodě. Nevidíte tady žádné umělé chování naučené na různých kurzech; je vidět, že stačí být přívětivý a ochotný. Domácí atmosféru dotvoří (asi) sám pan hospodský – děti a posléze i dospělé zaměstná luštěním hlavohlavolamů. To nemusí každému vyhovovat