Profil uživatele
avatar

Rezabek

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
6
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 39

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 09. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Jídla byla velmi slušná,...
Jídla byla velmi slušná, kuchař se však v každém případě musí spolehnout na prezentaci u stolů Těšili jsme se sem společně s přáteli, nicméně obsluha to v tento den chtěla mít evidentně velmi rychle za sebou. Bílá vína se ke stolům roznášela jako pivo v hospodě .... Zatím nejhorší dojem za tento ročník festivalu.
> 08. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Výborná jídla, milá...
Výborná jídla, milá obsluha. Kuchař si právem na závěr naší návštěvy přišel pro pochvalu i za svůj osobní zájem. Výborné moučníky nad rámec festivalu. Škoda však, že si hosté musí požádat o sklenku aperitivu na uvítanou sami. Měl by to být zájem restaurace samotné. Minus za celý náš stůl - párování velmi slabými víny, která jídlu z hodnocení neprávem uberou na dojmu.
> 08. 02. 2019 - Levitate Restaurant: Moc rád sem s téměř...
Moc rád sem s téměř týdenním zpožděním vkládám uznání opravdu výtečné kuchyni. Vynikající záležitosti jedna vedle druhé.. Nicméně veliká pochvala patří především obsluze, dámě, její obdivuhodně vyčerpávající informace ke všem chodům. Perfektní dojem, který ocení každý návštěvník této velmi útulné restaurace.
> 20. 01. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Opět vydařený večer v...
Opět vydařený večer v Marriotu! Zajímavé a nápadité pojetí tématu letošního festivalu - Da Vinci, od uvítacího drinku po opravdu luxusní desert. Nad očekávání milá a příjemná byla obsluha slečny Simony, které tímto způsobem chceme ještě jednou poděkovat za úžasný večer. Přejeme nejenom jí, ale celému kolektivu posun směrem nahoru v hodnocení restaurací tohoto ročníku GRF. Zcela jistě si to zaslouží.