Profil uživatele
avatar

Rezabek

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 12
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 39

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 26. 02. 2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: V Marriottu jsme byli...
V Marriottu jsme byli poprvé a musíme přiznat, že jsme byli příjemně překvapení úrovní obsluhy - "náš" číšník Josef - nabízeného jídla i kultivovaného prostředí. Celé připravené menu bylo vynikající včetně přiobjednávaného dětského jídla pro "doprovod". Šálek čaje a kávy v rámci degustace bylo milé zakončení příjemného večera.
> 26. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Zlatá Studna je stálicí na...
Zlatá Studna je stálicí na špici pražských restaurací a určitě právem. Degustační menu bylo opět vynikající a párování s víny podařené. Personál za všech okolností profesionální a ochotný. Škoda, že takto skvělá restaurace již dopředu odradí mnoho svých spokojených zákazníků - dle našeho úsudku - příliš vysokou cenou nabídky.
> 26. 02. 2017 - Mlýnec: V Mlýnci jsme byli už...
V Mlýnci jsme byli už poněkolikáté a návštěva zde byla vždy perfektní - od uvítání v recepci, přes šatnu a usazení až po servis u stolu. Letošní degustační menu bylo vynikající, velikost porcí výrazně nadprůměrná, nabízená vína velmi dobrá. Zbývá jen poděkovat a vyzdvihnout kvality "naší" milé a usměvavé servírky Michaely. Těšíme se někdy v průběhu roku na viděnou!
> 04. 02. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Mimořádně vydařený večer,...
Mimořádně vydařený večer, který jsme si ve u Vás ve Spices opět užili, útulné prostředí, klid, po práci, společně s přáteli .... Velmi rádi se vrátíme zpět ! Úslužná a příjemná obsluha a především skvělé jídlo. Díky.
> 27. 01. 2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Jedinečný zážitek. Ostatně...
Jedinečný zážitek. Ostatně to zde již vyplývá z ostatních hodnocení. Osobně si myslím, že by Zlatá Praha měla být v TOP GRF hodnocení podstatně výš, než je stávající pořadí. Nám i přátelům, se kterými jsme zde strávili úžasný večer to tedy tím nejlepším způsobem znovu potvrdila.