Profil uživatele
avatar

ngx

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 9

Moje komentáře

> 30. 01. 2018 - U Johana penzion: Dlouhodobě velmi průměrné...
Dlouhodobě velmi průměrné jídlo, dříve byla restaurace vyhlášená ale aktuálně opravdu není o co stát. Stačí když nahlédnete do jídelního lístku o velikosti telefonního seznamu a zjistíte že to s tou čerstvostí asi bude trošku problém. Naposledy jsme testovali svatomartinskou husu, zelí bylo povedené, knedlíky OK, husa suchá, cena 379 Kč. Nedoporučuji. Na kvalitnější gastro zkuste ve Zlíně něco jiného, nejlepší restaurace tohoto typu (česká, mezinárodní, regionální) je v okolí - U Labutě (Přerov)
> 30. 01. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Návštěva v rámci GRF....
Návštěva v rámci GRF. Dokonalá obsluha, jedna z nejlepších v ČR. Jídlo perfektní, prostory opravdu příjemné. Zcela bez připomínky, velmi doporučujeme!
> 30. 01. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Návštěva v rámci GRF....
Návštěva v rámci GRF. Dokonalé prostředí, všímavá obsluha a skvělé menu. Návštivili jsme letos 7 restaurací a Art Nouveau bylo jedno z nejlepších. Zážitek!
> 30. 01. 2018 - Villa Richter: Vynikající zážitek, obsluha...
Vynikající zážitek, obsluha pozorná, na můj vkus možná mírně chladnější přístup, ale nic co by se dalo považovat za negativum. Jídlo velmi povedené, prostory opravdu pěkné s nádherným výhledem. Doporučujeme!
> 30. 01. 2018 - Pot-au-feu: Návštěva v rámci GRF. Bez...
Návštěva v rámci GRF. Bez chybičky, obsluha svižná, pohotová, usměvavá, jídlo vynikající, prostory velmi příjemné. Absolutně bez připomínky, děkujeme!
> 30. 01. 2018 - U Labutě: Velká spokojenost, stálá a...
Velká spokojenost, stálá a dlouhodobá kvalita, snaha, invence ale zároveň vhodná jednoduchost a nepřekombinovanost jídel v rámci GRF. Mimo GRF vyzkoušejte tradiční svíčkovou, stojí za to. Jinak zcela bez problému, určitě doporučujeme návštěvu, na Moravu se jedná o opravdu velký nadstandard.
> 30. 01. 2018 - Augustiniánský dům, Symfonie: Návštěva v rámci GRF 2018....
Návštěva v rámci GRF 2018. Jsem překvapen předchozími kladnými hodnoceními protože jídlo bylo naprosto průměrné, možná mírný nadprůměr ale rozhodně neadekvátní celkovému pojetí restaurace a uvedeným cenám. Naopak obsluha velmi dobrá, pohotová, znalá, ale kuchyně zásadně zaostává. Restaurace není porovnatelná s lepšími restauracemi v Brně natož pak v Praze.
> 30. 01. 2018 - V Zátiší: Vynikající zážitek, velmi...
Vynikající zážitek, velmi příjemná obsluha, vhodně zvolené menu a vína.