Profil uživatele
avatar

stedra

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje komentáře

> 23. 02. 2019 - Bílá kráva: Dobrý den - tuto degustaci...
Dobrý den - tuto degustaci jsme věnovali jako dárek, a odezva obdarovaných byla vynikající. Chutnalo vše a s obsluhou byla spokojenost. Určitě doporučují navštívit tuto restauraci i mimo festival.
> 07. 02. 2019 - King Solomon: Dobrý den. Restauraci King...
Dobrý den. Restauraci King Solomon jsme již navštívili v roce 2017 a porovnání těchto dvou degustací, byla ta v roce 2017 lepší. Byl nám nabídnut větší výběr v předkrmech. Přesto můžeme tuto restauraci hodnotit velmi kladně. Jídlo velmi dobré a zajímavé. Obsluha velmi vstřícná. Určitě stojí za návštěvu.
> 31. 01. 2019 - Miyabi: Dobrý den - velmi zajímavá...
Dobrý den - velmi zajímavá degustace japonských jídel. Degustaci velmi povýšila paní Kawasumi svým výkladem. Hodně velká spokojenost, i když jsme byli překvapeni touto kuchyní. Vše velmi dobře vychucené a zajímavé. Trochu problém s hůlkami, ale to se musí každy poprat sám a být šikovný. Děkujeme.
> 31. 01. 2019 - El Emir: Dobrý den - velká...
Dobrý den - velká spokojenost. Hlavně nám chutnali předkrmy jak studené, tak i teplé. Hlavní jídlo - jehněčí kotletky super, ale ostatní maso v kouskách bylo trochu sušší. Malá výtka - nebyly nahřáté talíře, tak jídlo rychle chladlo. Obsluha velmi příjemná a pozitivní. Přijdeme zase.
> 31. 01. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Dobrý den - této restauraci...
Dobrý den - této restauraci není co vytknout. Jídlo vynikající, obsluha super. Byli jsme s pětiletou vnučkou a i ta byla vemi spokojená. Navíc jí obsluha přinesla omalovánky a pastelky, aby se nenudila mezi jednotlivými chody. Velké spokojenost a příští rok se těšíme opět.
> 31. 01. 2019 - U Emy Destinnové: Dobrý den - jídlo jako vždy...
Dobrý den - jídlo jako vždy velmi dobré. Příjemné prostsředí. Letos trochu vázla obsluha. Ale určitě opět navštívíme.