Profil uživatele
avatar

mrackovam

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 22

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 2

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 19. 02. 2016 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Musím říct, že Spices si...
Musím říct, že Spices si první místo v žebříčku opravdu zaslouží. Jídlo skvělé, servis prvotřídní. Jednoznačně nejlepší zážitek v rámci letošního ročníku festivalu.Jen musím říct, že interiér mi k asijské restauraci příliš nepasuje, je na mne příliš sterilní.Nicméně mohu restauraci všem vřele doporučit a určitě budou spokojeni.
> 11. 02. 2016 - Marriott hotel, Midtown Grill: Jídlo v Midtown grillu bylo...
Jídlo v Midtown grillu bylo celkově skvělé. Vizuálně i chuťově velmi povedené. Nejlépe hodnotím krevetovo-račí salát a hovězí, které bylo součástí hlavního chodu. Hlavní chod vypadal na talíři skvostně. Celkově hodnotím návštěvu restaurace velmi kladně a každoročně se tam rádi vracíme, jelikož víme, že zde je jídlo opravdu perfektní. Vytknout by se dala možná jedna drobnost. Vína, která byla servírovaná společně s jídlem nebyla úplně 100 procentní, zejména bílé víno podávané se salátem.
> 28. 01. 2016 - Mlýnec: Kvalita jidla i servisu je...
Kvalita jidla i servisu je tradicne vynikajici. Do Mlynce se s manzelem velmi radi vracime. Nejvic nam zde chutna hovezi a nebo lososovy tatarak. Na letosnim festivalu mne velmi prijemne prekvapil preddezert pena pina colada. Byla vyborna.