Profil uživatele
avatar

Lucie U

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 6

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 11. 02. 2019 - Bílá kráva: Bílou krávu navštěvujeme i...
Bílou krávu navštěvujeme i během roku, proto jsme se rozhodli navštívit i v rámci GRF. Pro nás v letošním festivalu nejlepší menu z 5 navštívených restaurací. Všechna jídla úžasná, obsluha velmi milá a pozorná, toalety čisté na rozdíl od cenově vyšších restaurací. Rádi se vrátíme.
> 03. 02. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Celé menu nás velmi...
Celé menu nás velmi ohromilo, všechna jídla byla vynikající včetně výběru vín. Obsluha byla pozorná a prostředí příjemné s krásným výhledem. Jediná výtka je k toaletám, které by si zasloužily lepší úklid. Přesto se rádi vrátíme.
> 26. 01. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: V Marriotu jsme byli již...
V Marriotu jsme byli již podruhé a opět patří mezi naše favority ze všech navštívených restaurací. Prezentace jídla promyšleně do sebe zapadla a vytvořila tak vynikající celek. Všechny chody byly vynikající. Obsluha velmi úslužná a všímavá na servírování pokrmů i vín. Rádi se vrátíme.
> 26. 01. 2019 - V Zátiší: Restaurace V Zátiší nás s...
Restaurace V Zátiší nás s manželem zklamala. Polévka minestrone byla dobrá, horší bylo telecí ragů s polentou, které bylo průměrné a na talíři nevypadalo hezky. Dezert nás rovněž neoslovil. Personál neutrální, nečekal až dopijeme bílé víno a rovnou servíroval červené. Nejlepší bylo víno včetně velmi příjemného sommeliera. Interiér rovněž krásný. Naše očekávání bylo vyšší než realita.