Profil uživatele
avatar

szepeova@pinerecords.com

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 3

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje komentáře

> 21. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: V rámci GRF 2019 jsme...
V rámci GRF 2019 jsme navštívili 3 degustace, bohužel ta poslední v hotelu Hoffmeister byla nejslabší. Nadchla nás pouze chuť gratinované ústřice s fenyklem, párování vín s předkrmem a hlavním jídlem bylo slabé, jehněčí hřebínek připomínal gumu, pohanka nenadchla. Zklamáním bylo i podávání večeře v zimní zahradě na místo v restauraci Ada.
> 10. 02. 2019 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Na GRF jsme byli v Chateau...
Na GRF jsme byli v Chateau Mcely potřetí, i letos jsme byli nadšení, amouse bouche - skvělá kombinace chuti kozího sýra, espumy a petrželových křupinek téměř překonala chuť předcházejícího másla s borovicovým popelem a zauzenou solí. Hlavní jídlo - kachní prso - dokonalé, stejně jako medová zmrzlina. Výběr vín z vinařství Zborovský byl také trefou, děkujeme.
> 26. 01. 2019 - Augustine Restaurant: Chuťově dokonalý Amuse...
Chuťově dokonalý Amuse bouche, po kterém následoval skvělý celer pečený v solné krustě. Filet z divočáka měl delikátní chuť vyváženou chutí klouzků a kaštanů. Jedinečnou tečkou byl dezert -nepečený dýňový cheesecake. Již několik let navštěvujeme v rámci festivalu jednotlivé restaurace. Augustin restaurant se stal v našem osobním hodnocení premiantem.