Profil uživatele
avatar

romkan

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 36

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 6

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 21. 02. 2018 - Blue Wagon: Perfektní obsluha i jídlo....
Perfektní obsluha i jídlo. Moc milá a profesionální obsluha (krátkovlasá paní i pan čišník) velmi milí, jídlo představili a pobavili se s námi. Bylo to super. Jídlu také nebylo co vytknout. Celkově jeden z nejlepších zážitků letošního festivalu !!!!!
> 10. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: V rámci festivalu máme opět...
V rámci festivalu máme opět smíšené pocity z této restaurace, kterou jinak hodnotím velmi kladně. Jídlo bylo zajímavé, ale nebylo to TOP. Stejně jako vloni nám obsluha připadala zmatená, nezkušená. Pak to nový číšník zachránil. Opět když jeden řídí auto a nemůže pít alko variantu, tak se vymlouvají na pravidla festivalu a že nemůžou dát další nealko varinatu v ceně. Což mi obecně připadá směšné - když máme zaplacené víno, které nevyčerpáme... to to je ale na řešení s panem Mauerem!!!
> 10. 02. 2018 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Jako vždy perfektní. I...
Jako vždy perfektní. I obsluha jedna z nejlepších v rámci festivalu, příjemná, profesionální. Oceňujeme, že když řidič nemůžu alko variantu, tak jako jedni z mála nabídli v ceně zajímavé nealko varianty. Super!
> 10. 02. 2018 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Vynikající jídlo jako vždy!...
Vynikající jídlo jako vždy! I zajímavý amuse bouche byl skvělý. Co musíme trochu vytknout je, že jsme čekali na jídlo poměrně dlouho - nejdříve se ujišťovali zda máme opravdu rezervaci v rámci festivalu (i když jsme kód předložili), takže asi s námi nepočítali a na jídlo jsme pak čekali 35 minut. Ocenili bychom jako další hosté v komentářích, když je jeden z hostů logicky autem - tak nemůže pít víno, které má v menu zaplacené. Proto bychom očekávali, že nealko bude v rámci menu již zaplacené.
> 10. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Jídlo bylo dobré, nebylo co...
Jídlo bylo dobré, nebylo co vytknout, na druhou stranu ale ničím nebylo výjimečné. Takže velmi kvalitní menu, ale nerovná se jiným lepším restauracím. Mladý čišník byl příjemný, oceňujeme, že když jeden z nás je autem, tak nemůže víno. Tak jako jedni z mála hned nabídli nealko variantu v ceně.
> 10. 02. 2018 - Aquarius Restaurant: Jídlo velmi dobré. Amuse...
Jídlo velmi dobré. Amuse bouche i předkrm vynikající. Hlavní jídlo také. Pouze u dezertu rakytníkový sorbet už byl příliš výrazná chuť. Obsluha příjemná. Pouze čišník, který naléval víno to bral velmi rychle, u červeného vína nalil méně, než se standardně nalévá.
> 20. 01. 2018 - Kobe Steak Grill Sushi: Samotné jídlo bylo velmi...
Samotné jídlo bylo velmi dobré, výborně ochucené. Předkrm tatarák vynikající, ale bylo ho možná hodně. Sushi výborné. Dezert standardní. Celkově příliš syrového masa - tatarák i sushi. Chtělo by to něčím vyvážit. Co nás zklamalo, bylo prostředí a obsluha. Nedosahovala kvality jiných restaurací v rámci festivalu.