Profil uživatele
avatar

svestka

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Moje komentáře

> 28. 02. 2018 - Bellevue: Děkujeme za včerejší...
Děkujeme za včerejší báječný zážitek po všech stránkách- všechny chody výborné. Vyzdvihla bych zejména -překvapivý konzistencí- vynikající amuse, stejně tak předdezert a skvělé párování s víny. Rádi zase zavítáme.
> 22. 02. 2018 - Villa Richter: Příjemné prostředí,...
Příjemné prostředí, nádherný výhled, poučená nevtíravá obsluha, výborné jídlo- skvělý zážitek. Naše první, ale rozhodně ne poslední návštěva této restaurace.
> 22. 02. 2018 - Terasa U Zlaté studně: Poukaz jsem věnovala své...
Poukaz jsem věnovala své rodině jako vánoční dárek a rozhodně toho nelituji - jako již opakovaně při návštěvě této restaurace - vynikající po všech stránkách, děkuji celému personálu, moc jsme si to jako rodina užili :)
> 22. 02. 2018 - El Cid, Bar de Tapas: Předkrm a ryba - výborné,...
Předkrm a ryba - výborné, ossobuco příliš tuhé, relativně dlouhé čekání mezi jednotlivými chody a zřejmě jsem zcela správně nepochopila, že vína k jednotlivým chodům byla s doplatkem ? Celkový dojem - nevýrazný, asi se příště rozmyslíme jinak.
> 22. 02. 2018 - Augustine Restaurant: Běžně komentáře nepíši, ale...
Běžně komentáře nepíši, ale udělám výjimku- toto byla naše opakovaná návštěva této restaurace a vždy bylo vše v našich očích naprosto bezchybné- jídlo, servis, prostředí. Opravdu musím vše maximálně pochválit a určitě se opět rádi vrátíme!