Profil uživatele
avatar

tomashewk

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
2
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 10. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Skvělý zážitek! Nádherné...
Skvělý zážitek! Nádherné prostředí s výhledem, fajn komunikativní neupjatá, ale profesionální obsluha a výborná jídla a velkorysé množství vína. Za nás vedl zauzený losos efektně podávaný s kouřovou clonou. Líčka byla moc dobrá, ale špecle příliš mastné (příliš mnoho slaniny). Dezert byl výborný a netradiční, jáhly v restauraci člověk moc nevidí. Na závěr nás obsluha navedla na vyhlídku na terasu. Nádhera.
> 09. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Mirku, děkuji za shrnutí,...
Mirku, děkuji za shrnutí, porozumění psaného textu máte dobré. Vaši invektivu nechápu, ale přijde mi zbytečné jí spamovat tento prostor.
> 07. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Jídlo výborné, za mne vedla...
Jídlo výborné, za mne vedla kachna, spolustolovníci ocenili zejména artyčoko-bramborový krém. Interiér krásný. Bohužel, velmi pokulhávala obsluha. Nikdo nás pořádně neuvítal, nenabídli nám aperitiv, ale rovnou začali nosit. Ze začátku nám přidělili (asi kvůli autenticitě) italského číšníka, který neměl o nabízených pokrmech ani páru. Pak nám jej vyměnili, ale moc lepší to nebylo. Odchod byl taktéž rozpačitý, kávu nám nenabídli a ani jsme nevěděli, kam můžeme strčit spropitné... Obsluha špatná.