Profil uživatele
avatar

svamilan

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 20

Moje komentáře

> 26. 02. 2018 - U Malířů 1543: přišli jsme promrzlí a...
přišli jsme promrzlí a trochu dříve. Absolvovali jsme prohlídku i sklepení a dostali pěkný stůl pro nás čtyři. přístup personálu byl starostlivý a jídlo i víno velmi dobré. Strávili jsme s přáteli příjemný večer a tak to asi má být. Na závěr jsme obdivovali elektrický krb, který ale nehřál a kouř nebyl kouř, ale vodní pára, protože je to zvlhčovač. Skvělá dekorace.
> 26. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: naše pravidelná zastávka i...
naše pravidelná zastávka i mimo festival. Vždy výborné jídlo, příjemné prostředí, dobře se zde cítíme. letošní motto festivalu superfood osobně prezentováno kuchařem, skvělá obsluha u stolu.
> 26. 02. 2018 - Levitate Restaurant: Pro nás první návštěva...
Pro nás první návštěva restaurace.Výborné prostředí, dobré jídlo. Prezentace trochu ve spěchu, nabídka vína jako aperitivu mimo nabídku bez upozornění na vyšší cenu. Nabídka sklenky piva nebyla k dispozici . Nejsem si jist, že výběry vín byly promyšleny z hlediska celkového dojmu. Celkový dojem: zajímavý podnik, ale neoslovilo to k další návštěvě.
> 26. 02. 2018 - Pohostinec Monarch: Velmi spokojeni s jídlem,...
Velmi spokojeni s jídlem, prostředím,komunikací s personálem. Šefkuchař Jan Volšička nás seznámil s konceptem, popsal nám některé detaily toho úžasného moučníku i jak udělal tak skvělé maso z divočáka do svíčkové.Bylo nás 5x a užili jsme se to. děkujeme.
> 16. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: příjemné prostředí, výborná...
příjemné prostředí, výborná obsluha, hlavní chod prezentoval osobně kuchař, dobrá moravská vína z Velkých Pavlovic. Chutnalo nám. Příjemná překvapení navíc mimo festival, káva v ceně.
> 13. 02. 2018 - U Malířů 1543: Velmi jsme byli spokojeni s...
Velmi jsme byli spokojeni s jídlem, prostředím i příjemnou obsluhou. Jídla byla výtečně prezentována, hlavní jídlo i osobně kuchařem.