Profil uživatele
avatar

mapik

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 11
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 7

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje komentáře

> 04. 03. 2019 - Mlýnec: Výborné jídlo, pěkně...
Výborné jídlo, pěkně prezentované a příjemná, profesionální obsluha. Za mě byl jednoznačně nejlepší předkrm, ale i ostatní chody byly velmi chutné. Moc se nám líbil interiér a vůbec celá atmosféra restaurace.
> 19. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Jídlo vynikající, prostředí...
Jídlo vynikající, prostředí nádherné, umocněné nevtíravou klavírní hudbou, personál milý a profesionální, bohužel až na číšníka, který nám servíroval pokrmy a který byl jediným minusem celého večera. Dotyčný pán (mohutnější, nakrátko ostříhaný) talíře "házel" na stůl jako v hospodě čtvrté cenové a názvy pokrmů jen otráveně oddrmolil. Při pokusu objednat si kávu k dezertu jsme nebyli schopni upoutat jeho pozornost. V restauraci této úrovně nepřijatelné. Škoda, jinak by to byl perfektní zážitek.
> 11. 02. 2019 - The Eatery: Všechny chody byly chutné,...
Všechny chody byly chutné, ale nijak výjimečné. Výborná byla vína, i když bezmála 100,- Kč za deci českého bílého mi přijde poměrně hodně. Obsluha milá, ale trochu rozpačitá. Dohromady příjemný večer, není v podstatě co vytknout, ale zároveň jsme nebyli ničím nijak zlášť našení.
> 31. 01. 2019 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Skvělé jídlo, bezchybný...
Skvělé jídlo, bezchybný servis, moc příjemné prostředí. U všech chodů nápadité kombinace poměrně výrazných chutí, které se ale nepřebíjely a naopak krásně doplňovaly. Není nic, co bychom vytknuli, odcházeli jsme nadšení.
> 17. 01. 2019 - Aquarius Restaurant: Menu pro GRF 2019 bylo pro...
Menu pro GRF 2019 bylo pro mě trochu zklamáním. Vše bylo chutné, ale nijak výjimečné. Nejlepší byl amuse bouche, který byl velmi zajímavý jak chuťově, tak prezentací. Polévka a hlavní chod byly trochu mdlé, čekala bych něco zajímavějšího, dezert dobrý. Rozhodně musím vyzvednout obsluhu, která byla profesionální a velmi milá. Prostředí restaurace je zajímavé, i když si normálně na zdobnost moc nepotrpím, tady jsem se cítila příjemně. Celkově příjemný zážitek.