Profil uživatele
avatar

utb

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
6
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 7

Moje komentáře

> 22. 10. 2017 - Hybernia: Byl jsem zde na v poledne...
Byl jsem zde na v poledne na menu. Bylo plno, jídlo bylo průměrné, takové které nevadí, ale nepotěší.
> 22. 10. 2017 - Eska: Navštívil jsem tuto...
Navštívil jsem tuto restauraci již dvakrát, abych se přesvědčil, že nebyla náhoda mít skvělý zážitek. Podruhé už jsem byl na mnohé připraven, třeba na kvašený nápoj z Tebi, chléb s máslem... Opět jsem se nezklamal. Stojí za to tuto restauraci navštívit.
> 22. 10. 2017 - Drápal: Příjemná restaurace. Hovězí...
Příjemná restaurace. Hovězí guláš byl více kořeněný, na pečené kachně chyběla kůrčička. Při srovnání poměru cena a výsledek je to lepší průměr.
> 22. 10. 2017 - U Johana penzion: Opravdu není o co stát....
Opravdu není o co stát. Panenka se švestkami byla gumová, hranolky studené, smažená zmrzlina byla cítit samou moukou.
> 08. 08. 2017 - Farm Table: Na doporučení Grand...
Na doporučení Grand restaurantu jsem navštívil tuto restauraci. Problém s parkováním byl jediný, který mě tu potkal. Interiér vzdušný a příjemný. Dal jsem si hlívovou polévku. Ta byla bez chyby. Dále jsem pokračoval tatarákem. Maso jemně naškrábané, dochutil jsem si ho podle své chuti. Nemám co vytknout.
> 08. 08. 2017 - Na Pekárně: Chtěl jsem si spravit chuť...
Chtěl jsem si spravit chuť a na stole měli bavorské vdolečky. Chtěl jsem si zavzpomínat na dětství, kdy jsem tuto pochoutku jedl. Nevím, jak dlouho to tam měli, ale těsto nebylo vláčné, jako kdyby nebylo ani kynuté. Bylo tuhé. Zřejmě jim nevykynulo, takže ani tady to nevyšlo. Jak již psal někdo přede mnou. Sbohem Čakovičky.
> 08. 08. 2017 - Na Pekárně: Opět jsem se nechal synem...
Opět jsem se nechal synem přemluvit a jel k Fričovi. Měli jsme hlad. Syn si dal kachnu se zelím a já jsem si dal svíčkovou. Syn si na kachně pochutnal. Jelikož jsem ji neochutnal, tak ji hodnotit nebudu. Svíčková byla sladká až lepkavá. Vůbec tam nebyla chuť po použitých surovinách. Panu Fričovi jsem to říkal a jeho argument byl, že svíčková je dětské jídlo a on ji má rád sladší, že mu to připomíná babičku.