Profil uživatele
avatar

mufficek

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 34
Ohodnocené restaurace 9
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 9

Moje komentáře

> 13. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Restaurace se skvostným...
Restaurace se skvostným interiérem patří do špičky v Česku. Návštěva stojí za to už jen kvůli tomu interiéru. Ovšem jídlo nijak nezaostává. Klasická tříchodová večeře. Marinovaný bůček a rolka s krevetou jako předkrm. Následovali Selátko s bůčkem a Kachní prso a jako zakončení Pate Á Choux a Křupavá trubička. Všechny jídla jsou moc moc dobrá. Stylově jsou jídla "jednodušší", ale o to líp chuťově ladí a to je jejich největší přednost. Osobně mám ale raději jídla výraznější. Stojí to za ochutnání.
> 13. 02. 2018 - Café Buddha: Útulná restaurace s hezkým...
Útulná restaurace s hezkým prostředím a s vynikajícím jídlem. Pro milovníky Asijské kuchyně úplný ráj. Jídla skvěle vychucená z prvotřídních surovin a za vcelku přijatelné ceny. Pálivý salát z kachních prsou byl jedinečný. Ať už dušená hovězí líčka nebo Pad Thai skvělé. A zákusky mňam. V téhle cenové úrovni je jídlo absolutní špička. Obsluha i interiér také přesně odpovídají tomu zač platíme. Mohu jen doporučit.
> 02. 02. 2018 - Samurai: Druhá návštěva téhle...
Druhá návštěva téhle restaurace. Příjemná večeře ve dvou. Protože nejsem odborník na Japonskou kuchyni řeknu jen, že mi chutnalo. Prostředí taky slušný, prostě spokojenost. Když to však srovnám s jídlem např. z Kóbe nebo Sasazu tak tam mi chutnalo o trochu víc. Určitě to ale stojí za ochutnání.
> 31. 01. 2018 - Field: Předvánoční oběd. Celou...
Předvánoční oběd. Celou recenzi shrnu do jediné věty. Field podává nejchutnější a nejlepší jídla v Česku.
> 31. 01. 2018 - Beef House grill & bar: První návštěva téhle...
První návštěva téhle restaurace. Interiér a atmosféra podniku tak, plusmínus, průměrná. Všechno fungovalo jak má, jen tomu pořád něco chybělo k dokonalosti. A teď jídlo. Předkrm, rybyčková pomazánka jen průměr ale domácí pečivo slibovalo zajímavé pokračování. Hovězí tatarák s topinkou, prostě paráda. Steak z tuňáka s cukrovým hráškem, lahoda na jazyku. A nakonec Strip Steak (400g) s domácími hranolkami a omáčkou z gorgonzoly - Absolutní 1. porazil i mnohem lepší restaurace. Na steak zajděte!
> 31. 01. 2018 - Asian Temple: Velmi krásné prostředí s...
Velmi krásné prostředí s výbornou asijskou kuchyní. Předkrmy na jedničku. Masové knedlíčky s krevetami vařené v páře mají ode mě absolutní jedničku. Jídlo z tandoori pece také skvělé. Hlavní jídla, například jelínek, už mě tolik neoslovili. Bylo to vítečné, ale nijak objevné. V uvozovkách "lepší čína" :-) Určitě doporučím a každý si najde to své z Asijské kuchyně.
> 31. 01. 2018 - Grand Cru: Pokračování recenze...
Pokračování recenze "Víkendová večeře" Ad Holub: Langoš už tam byl tak nějak navíc. A moc mi k tomu chuťově neseděl. Telecí panenka s lanýžovou omáčkou dost dobrý, ale tak nějak klasika. A opět tam byl navíc telecí talián a nevím vlastně proč. Celkově toho bylo na talíři trochu moc. Ovšem zákusky opět nadchly. Karamelové vejce a Čokoládový parfait s několika sorbety - mňam. Jak jsem psal na začátku - absolutní špička. Zajděte a užijte si to, stojí to za to.
> 31. 01. 2018 - Grand Cru: Víkendová večeře s...
Víkendová večeře s přítelkyní. Začnu tím nejpříjemnějším, tuhle restauraci doporučím všem. Určitě to stojí za to. Jídlo je na absolutní špičkové úrovni. Obsluha velmi příjemná a profesionální a interiér hezký. Celkově restaurace působí velmi příjemně. Baštili jsme Marinované hovězí, Okurky a pomelo v ginu s tonikem jako předkrm. Za tohle musím dát absolutorium. Hlavní jídla už pár chybek měli. Uzený holub samozřejmě dobře udělaný. Ale nastavovaná kaše s rozvarem z holubých stehýnek nic moc.
> 31. 01. 2018 - Kampa Park: Víkendový oběd se znaámými...
Víkendový oběd se znaámými a kamarády. Restauraci nám doporučili jako jednu z nejlepších v Praze. Bohužel to tak není. Velmi drahá restaurace, kde ceny vůbec neodpovídají kvalitě jídla. K jídlu jsme si dávali Tygří krevety, Telecí tatarák, Jehněčí karé, Kuřecí ballotine a další. Prakticky bez výjimky jsou jídla nedochucená, možná až mdlá nebo případně je vychucení takové nepříjemné. Prostě nám to moc nechutnalo. Přitom suroviny neskutečně kvalitní. Na takto drahou restauraci - špatný.
> 10. 01. 2018 - V Polích: Za poslední 2 měsíce jsme...
Za poslední 2 měsíce jsme restauraci navštívíli asi 3x. Kvalita stále tatáž na velmi vysoké úrovni. Opravdu klasická Česká kuchyně plus samozřejmě i jiné recepty ze světa. Restauraci vždycky doporučím. Moc nám chutnalo, ale na osmé místo v žebříčku to opravdu není. Pro příklad. Ledvinky s mandlemi moc zajímavé, jen omáčka chtěla více dochutit, lehce vodová. Nebo svíčková s liškami, které byly zbytečně na malé kousky a dost měkké což je umění! Polévku si naléváte sami do talíře apod.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací