Profil uživatele
avatar

mufficek

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
31
0
Počet komentářů 50
Ohodnocené restaurace 20
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 20

Moje komentáře

> 20. 03. 2018 - Ambiente Brasileiro: Shrnu to jednoduše. S...
Shrnu to jednoduše. S partou kámošů na fakt opulentní masové posezení dobré, ale řekněme na delikátní posezení to není. Radší si zajdu na dobrou grilovačku k někomu na zahrádku a užijem si to víc. Ale koncept zajímavej a dobrej.
> 20. 03. 2018 - Ambiente Brasileiro: Dlouhodobě fungující...
Dlouhodobě fungující koncept grilovaných jídel. Je to chutné , ale prostě jen dobrá grilovačka. Masa jsou velmi kvalitní, dobře vychucená a výborně ugrilovaná. Jen si moc nemůžete zvolit svůj oblíbený způsob úpravy. Dají Vám to tak jak to připraví oni. Nám třeba chutnali srdíčka nebo moc dobrá jsou telecí játra. Samozřejmě i různé druhy masa chutnají dobře. Takže na velkou grilovací "žranici" je to ideální prostředí. Jenže pokaždé skončíte strašlivě přejedení a je Vám dost těžko.
> 15. 03. 2018 - Dish Fine Burger Bistro: Ještě jsem si uvědomil...
Ještě jsem si uvědomil jednu zvláštnost téhle "burgrárny" - uvnitře je neuvěřitelně nepříjemná akustika. U stolu se téměř neslyšíte když si povídáte, za to slyšíte úplně všechny ostatní v celé místnosti. Zvláštní... Jo a stolky jsou poměrně nepříjemně blízko sebe, ale to je dáno rozměry restaurace. Lepší si sednout ven.
> 15. 03. 2018 - Dish Fine Burger Bistro: Byli jsem zde někdy na...
Byli jsem zde někdy na začátku prosince 2017. A pak jsme si 2x brali burger ssebou. Shrnu to jednoduše lehce nadprůměrné jídlo z dobrých a kvalitních surovin. Vše je připravováno přímo na místě. To oceňuji. Tak jako jsem jedl jinde horší burgery tak jsem měl i lepší. Určitě však je to tady zdařilé. Burger si dejte.
> 15. 03. 2018 - Da Emanuel: Předkrmy jsou opravdu...
Předkrmy jsou opravdu výtečné, ať už jde o tuňáka sashimi nebo tataráček či tuňáka v lardu. Smažené kalamari jsou taky fajn. Hlavní jídlo je výborně vychucené a ukuchtěné z dobrých surovin, ale už tu bylo pár chybiček. Z mého pohledu dvě vážnější. Za prvé, chřest byl hodně na měkko a to mi dost vadí. Za druhé, na Italskou kuchyni aby celý talíř plaval v másle je taky trochu moc. Mořský vlk v solné krustě byl připravený dobře. Samotné talíře nejsou vůbec nazdobené, čekal bych víc kreativity.
> 15. 03. 2018 - Da Emanuel: První návštěva téhle...
První návštěva téhle restaurace s přítelkyní. Večeře ve velmi hezkém a příjemném prostředí. Restaurace má svůj osobitý vkus i náladu a je velmi hezky zařízená. Personál opravdu na vysoké úrovni. Příjemný a což mám asi nejraději, přirozený a takový pohodový. Hned po příchodu do restaurace má člověk velmi dobrou náladu. Už jen kvůli tomuhle pocitu to stojí se sem vrátit. No a ke kuchyni v dalším příspěvku je to trochu nadýl.
> 14. 03. 2018 - Kampa Park: Omluva, předchozí příspěvek...
Omluva, předchozí příspěvek patří mě, přítelkyně byla přihlášená pod svým účtem a nevšiml jsem si toho.
> 14. 03. 2018 - Huang He: Dík za reakci. Bál jsem se,...
Dík za reakci. Bál jsem se, že ta kuchyně tak bude vypadat. Kdyby to neměli tak dobrý tak tam ani nepáchnu. Jenže to maj moc dobrý.
> 13. 03. 2018 - Huang He: V předchozím komentáři jsem...
V předchozím komentáři jsem poměrně vychválil jídlo. No a teď k tomu nejhoršímu. Obsluha - doslova a do písmene příšerná. Ze začátku si nás jakž takž všímali ovšem po objednávce jsem musel mávat vším možným abychom se obsluhy dovolali. V resturaci jsme byli dva stoly. Ochmatanej příbor bez ubrousků, a zkuste jíst rukama mastnej závitek, obsluha vedle v místnosti luxovala, druhá vytírala a ani jedna neuměla téměř Česky (a bohužel ani Anglicky). Takže průser. Jenže kvůli jídlu bych se vrátil.
> 13. 03. 2018 - Huang He: Večeře ve dvou v poměrně...
Večeře ve dvou v poměrně hezkém prostředí. Milé překvapení. Je to tedy místy trochu umolousané a zašlé, ale stále to působí velmi pěkně. Velmi příjemné bylo zjištění, že jídla mají svou specifickou chuť a nejsou to klasické Čínské "prefabrikáty". Krevety moc dobré. Závitek už spíš průměr a hodně mastný, ovšem chuťově zdařilý. Telecí se Sečuánským chilli hodně pálivé, ale moc dobré. Tři druhy masa podávané na horké plotýnce opět chutnali dobře a mělo to svou "Asijskou" chuť. Na "Čínu" zajděte...
> 13. 03. 2018 - Blue Orange: Pracovní oběd někdy v...
Pracovní oběd někdy v prosinci 2017 ještě před rekonstrukcí. Italská a Česká kuchyně. Podle mě průměr a možná i lehce podprůměr. Polévka divné chuti, španělský ptáček tak na úrovni rychlé domácí kuchyně a salát nijak dobře nevychucený a krapet povadlý. Nechutnalo mi a vzhledem k ne úplně nejlevnějším cenám se sem vracet nebudu.
> 12. 03. 2018 - Promenáda: Nedělní večeře. Po vstupu...
Nedělní večeře. Po vstupu do restaurace jsme byli trochu vyděšení. Ještě než jsme dosedli, nemajíc v ruce jídelní lístek, jsme již měli na stole pečivo a Amuse-bouche. Obsluha nás tedy silně zaskočila. Byla to tak trochu parodie. Ale radši k jídlu. Hovězí Consommé dost mizerný, hodně mastný a přesolený. Garnely jakž takž jen to všechno dohromady úplně nesedělo. Nadívaná křepelka prostě normál ale bohužel s filetem z mořského vlka jsme měli stejnou oblohu! Jídla chutnají jak mají ale nic víc.
> 12. 03. 2018 - Pupp Grandhotel, Grandrestaurant: Takže nedělní oběd na...
Takže nedělní oběd na příjemné procházce po Karlových Varech. Jídlo lehce nadprůměrné, ovšem na hodně vysokou cenovou hladinu podprůměr. Interiér i obsluha vcelku vpohodě. Consommé z divoké kachny lehounce nedochucené což mě překvapilo.Supreme z perličky chutný, ale zase tomu něco chybělo, něco navíc co dělá takhle drahé restaurace výjimečnými. Pro srovnání restaurace Grand Cru je levnější a přesto mnohem chutnější. Zákusky jsou ovšem skvělé, i když jsem už měl lepší právě zrovna v Grand Cru.
> 11. 03. 2018 - U Jíchů: Během roku jsme navštívili...
Během roku jsme navštívili hospůdku několikrát. Vždy na rychlý oběd. Jídla lehce přes stovku. Bohužel musím říct, že kvalita jde dolů. Dříve byla jídla spíš dobrá, teď je to naopak. Častěji je to dost podprůměrné než dobré. Klasická Česká jídla, sem tam pokus o něco Evropskýho jako třeba čufty nebo krůtí karí (schválně to píšu takhle). Výsledek pokusů nebudu komentovat, jelikož bych musel bejt sprostej. Personál pořád kvalitní a dobrej. Interiér už by potřeboval krapet obnovit. Prostě jídelna.
> 23. 02. 2018 - Kobe Steak Grill Sushi: Oběd v Kobe na Chodově. K...
Oběd v Kobe na Chodově. K jídlu klasický Sushi set. A bohužel zklamání. Je to určitě dobré a chutné, ale něco tomu chybělo. Nevím pořádně ani co. Jeden dva kousky jsem měl dokonce pocit, že už to moc "nevoní". V Kobe jsem byl cca po páté a vždycky jsem byl spokojený. Teď to bylo nezajímavé. Doufám, že šlo jen o malý výstřelek.
> 20. 02. 2018 - Loď pivovar: Na jídlo zcela průměrná...
Na jídlo zcela průměrná pivnice. Podle názvů to vypadá honosně, ovšem provedení je standardní. Je to dobré a chutné, o to nic, ale prostě jen průměrné. Spíše je to zaměřené na turisty, takže Vás brzo vyženou a obsluha se taky zrovna nepřetrhne ochotou (ale svoji práci odvedou). Shrnu to jednoduše: Vlastně nic k zapamatování. P.S. Možná jakžtakž trhaný vepřový burger stojí za zmínku.
> 20. 02. 2018 - Café Buddha: Druhá návštěva téhle...
Druhá návštěva téhle restaurace. Byl jsem zvědavý zda-li je kvalita stálá a nekolísá. Nekolísá. Opět skvěle vychucená jídla. Podle mě to patří k tomu nejlepšímu co jsem kdy jedl z Asijské kuchyně. Kimchi Salmon Tartar - nemám co dodat, mňam. Jungle Curry Duck byl zážitek a Black Pepper Prawns & Calamari snad ještě lepší. Až na konci jsme zjistili, že nám vařila šéfkuchařka Sofia Smith. Gratuluju ke skvělému umění.
> 20. 02. 2018 - Dvůr Hoffmeister: První jídlo z téhle...
První jídlo z téhle restaurace. Velmi příjemné pžekvapení. V dané cenové hladině nadprůměrné. Velmi nám chutnalo, prostředí moc hezké a obsluha příjemná. Všechno prostě jak má být. Jídlo bylo velkým překvapením v kladném slova smyslu. Telecí brzlík s chlebovou omáčkou vynikající, že na gril patří jen srdíčka salátu nevadí. Rajčatová omáčka vychucená spíše do Českého stylu což jsou ostatně všechna jídla a prospělo jim to. Svíčkovou (dal jsem si ji po 3 letech) jsem si přidal A fish & Chips 100%.
> 13. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Restaurace se skvostným...
Restaurace se skvostným interiérem patří do špičky v Česku. Návštěva stojí za to už jen kvůli tomu interiéru. Ovšem jídlo nijak nezaostává. Klasická tříchodová večeře. Marinovaný bůček a rolka s krevetou jako předkrm. Následovali Selátko s bůčkem a Kachní prso a jako zakončení Pate Á Choux a Křupavá trubička. Všechny jídla jsou moc moc dobrá. Stylově jsou jídla "jednodušší", ale o to líp chuťově ladí a to je jejich největší přednost. Osobně mám ale raději jídla výraznější. Stojí to za ochutnání.
> 13. 02. 2018 - Café Buddha: Útulná restaurace s hezkým...
Útulná restaurace s hezkým prostředím a s vynikajícím jídlem. Pro milovníky Asijské kuchyně úplný ráj. Jídla skvěle vychucená z prvotřídních surovin a za vcelku přijatelné ceny. Pálivý salát z kachních prsou byl jedinečný. Ať už dušená hovězí líčka nebo Pad Thai skvělé. A zákusky mňam. V téhle cenové úrovni je jídlo absolutní špička. Obsluha i interiér také přesně odpovídají tomu zač platíme. Mohu jen doporučit.
> 02. 02. 2018 - Samurai: Druhá návštěva téhle...
Druhá návštěva téhle restaurace. Příjemná večeře ve dvou. Protože nejsem odborník na Japonskou kuchyni řeknu jen, že mi chutnalo. Prostředí taky slušný, prostě spokojenost. Když to však srovnám s jídlem např. z Kóbe nebo Sasazu tak tam mi chutnalo o trochu víc. Určitě to ale stojí za ochutnání.
> 31. 01. 2018 - Field: Předvánoční oběd. Celou...
Předvánoční oběd. Celou recenzi shrnu do jediné věty. Field podává nejchutnější a nejlepší jídla v Česku.
> 31. 01. 2018 - Beef House grill & bar: První návštěva téhle...
První návštěva téhle restaurace. Interiér a atmosféra podniku tak, plusmínus, průměrná. Všechno fungovalo jak má, jen tomu pořád něco chybělo k dokonalosti. A teď jídlo. Předkrm, rybyčková pomazánka jen průměr ale domácí pečivo slibovalo zajímavé pokračování. Hovězí tatarák s topinkou, prostě paráda. Steak z tuňáka s cukrovým hráškem, lahoda na jazyku. A nakonec Strip Steak (400g) s domácími hranolkami a omáčkou z gorgonzoly - Absolutní 1. porazil i mnohem lepší restaurace. Na steak zajděte!
> 31. 01. 2018 - Asian Temple: Velmi krásné prostředí s...
Velmi krásné prostředí s výbornou asijskou kuchyní. Předkrmy na jedničku. Masové knedlíčky s krevetami vařené v páře mají ode mě absolutní jedničku. Jídlo z tandoori pece také skvělé. Hlavní jídla, například jelínek, už mě tolik neoslovili. Bylo to vítečné, ale nijak objevné. V uvozovkách "lepší čína" :-) Určitě doporučím a každý si najde to své z Asijské kuchyně.
> 31. 01. 2018 - Grand Cru: Pokračování recenze...
Pokračování recenze "Víkendová večeře" Ad Holub: Langoš už tam byl tak nějak navíc. A moc mi k tomu chuťově neseděl. Telecí panenka s lanýžovou omáčkou dost dobrý, ale tak nějak klasika. A opět tam byl navíc telecí talián a nevím vlastně proč. Celkově toho bylo na talíři trochu moc. Ovšem zákusky opět nadchly. Karamelové vejce a Čokoládový parfait s několika sorbety - mňam. Jak jsem psal na začátku - absolutní špička. Zajděte a užijte si to, stojí to za to.
> 31. 01. 2018 - Grand Cru: Víkendová večeře s...
Víkendová večeře s přítelkyní. Začnu tím nejpříjemnějším, tuhle restauraci doporučím všem. Určitě to stojí za to. Jídlo je na absolutní špičkové úrovni. Obsluha velmi příjemná a profesionální a interiér hezký. Celkově restaurace působí velmi příjemně. Baštili jsme Marinované hovězí, Okurky a pomelo v ginu s tonikem jako předkrm. Za tohle musím dát absolutorium. Hlavní jídla už pár chybek měli. Uzený holub samozřejmě dobře udělaný. Ale nastavovaná kaše s rozvarem z holubých stehýnek nic moc.
> 31. 01. 2018 - Kampa Park: Víkendový oběd se znaámými...
Víkendový oběd se znaámými a kamarády. Restauraci nám doporučili jako jednu z nejlepších v Praze. Bohužel to tak není. Velmi drahá restaurace, kde ceny vůbec neodpovídají kvalitě jídla. K jídlu jsme si dávali Tygří krevety, Telecí tatarák, Jehněčí karé, Kuřecí ballotine a další. Prakticky bez výjimky jsou jídla nedochucená, možná až mdlá nebo případně je vychucení takové nepříjemné. Prostě nám to moc nechutnalo. Přitom suroviny neskutečně kvalitní. Na takto drahou restauraci - špatný.
> 10. 01. 2018 - V Polích: Za poslední 2 měsíce jsme...
Za poslední 2 měsíce jsme restauraci navštívíli asi 3x. Kvalita stále tatáž na velmi vysoké úrovni. Opravdu klasická Česká kuchyně plus samozřejmě i jiné recepty ze světa. Restauraci vždycky doporučím. Moc nám chutnalo, ale na osmé místo v žebříčku to opravdu není. Pro příklad. Ledvinky s mandlemi moc zajímavé, jen omáčka chtěla více dochutit, lehce vodová. Nebo svíčková s liškami, které byly zbytečně na malé kousky a dost měkké což je umění! Polévku si naléváte sami do talíře apod.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací