Profil uživatele
avatar

Tajná gurmánka

Foodie

"Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu." G.B. SHAW

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 3

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Odkud jsem: z Prahy

Co dělám: konzultantku zahraniční firmy

Co nedělám: nenudím se

Kam chodím: do dobrých podniků

Kam nechodím: do špatných podniků

Co miluji: cestování

Co nesnáším: lenost

Na co mám slabost: nečekaně na dobré jídlo...

Poslední úlovek: na udici?

Co bych si dal/a k poslední večeři: něco moc dobrého, na co bych měla zrovna chutˇ

Proč se vám budu líbit: budu čtivá a stručná

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 24. 05. 2019 - Bonté: Podnik se nachází v...
Podnik se nachází v administrativní budově a zve na Polední a velmi praktické Byznys menu. Obojí je koncipované jako směs tuzemských a mezinárodních specialit, vybere si tedy každý. Podávají se tu vína z vinařství Kosík a Sůkal. Jídlo velmi chutné, ale z interíéru jsem byla poněkud rozpačitá...Nu, přijdˇte, ochutnejte a ohodnotˇte také Vy.
> 27. 03. 2019 - Café Oliver: Stylový podnik ve...
Stylový podnik ve francouzském duchu mající dvě místnosti. Zadní část s křesly se dá vyhradit i pro soukromé akce, od jara je možné posezení venku na kolonádě. V menu zaujme výběr hamburgerů, salátů a toasty. V prosklené vitríně potom domácí dorty. U vchodu na baru bývají čerstvé květiny navozující příjemnou atmosféru. Doporučuji výborné polední menu, na které se dlouho nečeká. Pokud máte více času, tím lépe. Tajný tip: barové židle hned u vchodu, když nemáte rezervaci..Podnik stojí za návštěvu!
> 18. 03. 2019 - Kavala: Kousek Řecka v Dejvicích!...
Kousek Řecka v Dejvicích! Tento podnik stojí určitě za návštěvu. Vychutnejte si variaci řeckých mezze, plody moře, ryby či masové špízy-to vše doplněné čerstvým zeleninovým salátem. Za zmínku stojí i klasické, na naše chutě poněkud sladké dezerty, ve kterých zaujme netradiční chutˇ pryskyřice. To vše sladˇte s dobrým vínem a nechte se ukolébat autentickou atmosférou ostrova. Já sama sem chodím moc ráda.
> 01. 03. 2019 - V Ruthardce: Restaurace má dvě...
Restaurace má dvě místnosti, první dost temnou před výčepem a druhou jakousi prosklenou stodolu, která je příjemně světlá a rustikálně útulná. Tomuto prostoru dominují zbrusu nové měděné pivní tanky. V létě bude jistě dobrou volbou posezení venku. K jídelníčku, obsahuje nabídku rozličných mas v tradičních úpravách, nechybí ryby ani vegetariánská jídla. Z domácích limonád zaujala pampelišková. Nejsem hranolková, ale ty místní s domácí tatarkou byly chutné. Celkově je to tady lepší průměr.
> 13. 02. 2019 - Lokál Pod Divadlem: Podnik v samém srdci Plzně....
Podnik v samém srdci Plzně. Na nic si nehraje a přesto má svůj osobitý styl. Nefiltrované pivo - světlé i tmavé, samozřejmostí. Pochutnat si zde můžete i na regionálních specialitách jako je např. přeštická klobása.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů