Profil uživatele
avatar

pzk

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 40
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 2

Moje komentáře

> 12. 07. 2019 - Nautilus hotel, Goldie: Místo kam se opravdu rádi...
Místo kam se opravdu rádi vracíme a cítíme se zde přirozeně (asi nejlépe z těch TOP restaurací). Kuchyně si udržuje úroveň a servis je taky super..a pověstný liškový krém..bez toho nelze odejít..:-)
> 12. 07. 2019 - Zámek Ratměřice, Sequoia: Mohu potvrdit zlepšující se...
Mohu potvrdit zlepšující se trend v kuchyni, určitě to bylo celkově o dost lepší než před rokem a půl. Snad to vychytají, místo je to nádherné a zaslouží si i reprezentativní kuchyni.
> 12. 07. 2019 - Premier: Oproti předchozím...
Oproti předchozím hodnotitelům vidím pokrok. Moc pěkné zrekonstruované prostory, snaživý, částečně rodinný personál. Kuchyně neposkytuje sice extrémní gastro zážitek, ale také jsem zde nezažil žádný propadák, snaží se vařit trošku moderněji než klasické horské chaty okolo, něco se zadaří více, něco méně. Hezký vinný lístek. Držím jim pěsti.
> 12. 07. 2019 - Jítrava Apartmán hotel: Tady to umí velmi dobře....
Tady to umí velmi dobře. Cenová politika je na místní poměry (nebo právě proto??) dost nemilosrdná, ale jídlo i servis za to stojí, vyzkoušejte, neprohloupíte.
> 12. 07. 2019 - Kovárna: Nezapomeneme se zastavit...
Nezapomeneme se zastavit vždy když máme cestu okolo. Restaurace čtvrt hodinky po otevíračce zpola plná, to o něčem svědčí... Kuchyně i servis na úrovni, stojí za to sem zajet.
> 12. 07. 2019 - Ábelův mlýn: Zástavka při přesunu na...
Zástavka při přesunu na dovolené směrem do Jizerek. Místo jsme chytli bez rezervace dobře, jen co jsme dosedli, začalo se plnit cykloturisty. Jídlo na slušném standardu, ale nic za čím bych vážil světa kraj. Rohozecké pivko slušné.
> 12. 07. 2019 - Skalní Mlýn: Já byl bohužel tímto místem...
Já byl bohužel tímto místem dost zklamán. Okolo poledne, nikde nikdo, jídelní lístek předložen v silně zredukované podobě oproti nabídce na webu. Jídlo by zasluhovalo větší péči (chtěl sem líčka, ale v poledne kuchař neměl hotovou kaši), tak jsem zvolil hamburger..nuda..aspoň že ten Opat se dal pít..
> 12. 07. 2019 - Sobotín zámecký resort, Savarin: Provoz omezen, pokud jsem...
Provoz omezen, pokud jsem správně vyčetl pouze na víkendové občasné akce, škoda.
> 12. 07. 2019 - Na Palubě: Tak tohle byla veliká pecka...
Tak tohle byla veliká pecka a pro mě jednoznačný degustační vítěz z návštěvy Jeseníků..Všechny chody perfektní..., až si říkám, že tento typ gastronomie působí na tomto místě (maloměstě) skoro nepatřičně, ale díky bohu za něj...a to sem se bál, že po zrušení (či omezení) provozu restaurace Savarin nebude v okolí Jeseníků kam zajít/zajet. Zde chybu neuděláte!
> 12. 07. 2019 - Křížový vrch: Menu malinko zeštíhlelo,...
Menu malinko zeštíhlelo, ale jedině dobře. Kvalita zachována a můj předchozí komentář, na který nikdo za rok nenavázal, platí..
> 15. 02. 2019 - Miura hotel: Zvolili jsme pro degustaci...
Zvolili jsme pro degustaci čas oběda (15.2) a chybu jsme neudělali. Obsluha milá, ochotná a s prostorem se nám věnovat. Menu nám moc chutnalo, kdybych měl říci nejslabší část menu tak to byl dezert, zejména z důvodu nekonzistence a složitější konzumace, jinak nám moc chutnalo! Pivo Ogar i parované víno super!
> 15. 02. 2019 - Rekovice restaurace & lesní hotel: Neodcházeli jsme zklamáni,...
Neodcházeli jsme zklamáni, byť si dali na zkoušku velké sousto a část večera sem měl pocit ze ten nápor nemohou zvládnout. Poprali se s tím se ctí. U nás nej hlavní chod a dezert. Fajn vinné párování a pivko také fajn. Absolutorium zaslouží pan číšník který nejen krásně prezentoval ale svým zápalem a entuziasmem by krásně a bezproblemů reprezentoval i vyhlášenější resort!