Profil uživatele
avatar

David K.

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 6

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 19. 02. 2018 - Villa Richter: Milá obsluha, která...
Milá obsluha, která představila servírované jídlo, víno a prostory. Skvělá treska s kari omáčkou, vhodně sladěné víno. Desert plný čokolády a různých příchutí potěšil. Prostředí v prosklené částí působí stísněně, ale je z něj krásný výhledem na večerní Prahu. Hudba z reproduktorů byla někdy příliš hlučná.
> 05. 02. 2018 - Zámek Liblice: Večer ve znamení omluv…...
Večer ve znamení omluv… Již jsme absolvovali více degustaci, ale tentokráte jsme neměli štěstí. Obsluha pro celou restauraci byla jedna osoba. Degustace vína bez sommeliera, od obsluhy skoro bez prezentace, resp. prezentace „takto to mám říkat“. Záměna červeného vína za bílé, které chtěla obsluha nalít do sklenice na červené víno, až po upozornění omluva a výměna za správné. Jídlo bez jakékoliv prezentace servírovaných pokrmů. Chyběl alespoň kousek pečiva. Předkrm dobrý, zajímavé chutě.....
> 29. 01. 2018 - Jítrava Apartmán hotel: Mohu potvrdit, že obsluha...
Mohu potvrdit, že obsluha byla perfektní, stejně jako servis. Co se týče festivalového jídla, tak polévka byla skvělá, u hlavního jídla oceňuji barevnou kombinaci přílohy se zvěřinovou terinou. U teriny jsme se oba bohužel shodli, že byla příliš slaná. Desert byl skvěle sladěn. Na závěr jsme obdrželi malou pozornost.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů