Profil uživatele
avatar

dNimra

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 23. 02. 2015 - Zámek Liblice: Strávili jsme na zámku...
Strávili jsme na zámku krásný víkend. Kachní prso výborné, omáčka vynikající. Králičí hřbet dobrý, kančí hřbet velice příjemně překvapil, měl jsem ze zvěřiny trochu obavy, které se s prvním soustem rozplynuly. Výběr vína vynikající, když před večeří jsme absolvovali degustaci v zámeckém sklípku a sommeliér již znal naše "chutě". Ochutnávku považuji za jednu z nejlepších, tady svoje řemeslo znají. A místní vína mě donutila změnit názor na česká vína - jsou špičková (Žernoseky, Kraus).
> 09. 02. 2015 - Country Saloon penzion: Česnečka slabší - přes...
Česnečka slabší - přes roztavený sýr nešla jíst. Kuřecí maso - sušší než by se slušelo. Hovězí steak (už jsme snad ochutnali všechny) - vynikající!!! A kvůli němu do CS jezdíme a jezdit budeme :-) Obsluha Vám vždy dokáže pomoci s výběrem dle Vašich chutí a přání.
> 23. 01. 2015 - Genius Loci: 23. 1. 2015; 12.30 - 14.30....
23. 1. 2015; 12.30 - 14.30. O dnešním degustačním menu se nám s přítelkyní bude i zdát!!! Vynikající od předkrmu až po závěrečný kus. Vynikající kaštanový krém, překvapivé ravioli s dýní, která se rozplynula na jazyku. Fantastická kombinace másla z červ. vína a měkkého šťavnatého masa a pastyňáková kaše s kapustičkami - mňam, mlask. Dortík na závěr už jen pohladí chuťové pohárky. Oceňuji i degustaci různých vín. Představení celého menu profi obsluhou Vás naladí již na počátku na skvělý zážitek!