Profil uživatele
avatar

pepiceknovak

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
104
4
Počet komentářů 85
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 06. 03. 2019 - Lokál U Bílé kuželky: Znojemská je znojemská,...
Znojemská je znojemská, hamburská opravdová hamburská. Chce to někdo přeložit do staročeštiny? Pivo ostré jako křen, báječný večer. Číšnictvo je jak mravenci, proti Dlouhé je to koncert!
> 06. 03. 2019 - Modrý zub: Baekitelam či jak se to...
Baekitelam či jak se to jmenovalo pálilo jak čert! Chuťové buňky však probuzeny byly na bod nejvyššího blaha. Nechal jsem si poradit a odcházel s pocitem, že se vracím z asijské cesty.
> 05. 03. 2019 - Nautilus hotel, Goldie: Pověstný už liškový krém z...
Pověstný už liškový krém z Goldie a foie gras s perníkovou omáčkou, to je oběd podle mých představ. Vyplatí se na táborský rynek zajet i 45 km. A proč ne?
> 05. 03. 2019 - Babiččina zahrada: Kachna se zelím a...
Kachna se zelím a knedličkem. Slovy Okarlovky: Já tu bábrlindu žeru :-)
> 05. 03. 2019 - Miura hotel: Nemohu minout Čeladnou na...
Nemohu minout Čeladnou na 30 km, to se nedá. Šéfkuchař vaří pohodová jídla, navíc je velmi slušný až stydlivý, když jej pochválím. Foie gras s mazancem a česká svíčková. Neutuchající radost ještě druhý den ve mně přetrvává.
> 05. 03. 2019 - Šatlava: Zase zklamání. Proč se...
Zase zklamání. Proč se nechám znovu vlákat na oběd do míst, kde už jsem se spálil? Telecí řízek - nevím, zda to bylo vůbec telecí. Jako příloha nějaké brambory snad stvarohem? Kdo to vymýšlí? Telecí smažený řízek je nejlepší vídeňský s pravým rakouským bramborovým salátem. Ten je maličko nakyslý, aby to ladilo s telecím. Co to vymýšlíte za hlouposti?
> 05. 03. 2019 - Lokál: Famózní pivo, miluji...
Famózní pivo, miluji segedínek, ochutnávám mockrát zapovězený smažený sýr (skvělý) a jako napořád si musím vsugerovávat:JETOBEZVA. Číšníci pro tentokrát trošičku pauzírovali, nebývalo v Lokále normální čekat na další pivíčko 5 minut.
> 05. 03. 2019 - Bellevue: Zcela jistě nejlepší...
Zcela jistě nejlepší restaurace v naší republice. Je úžasné našetřit poměrně velké peníze a pak se nechat unášet v rytmu chuťového blaženství. Dali jsme obědové menu, což vyjde výrazně příznivěji, a nadšení z menu nebralo konce. Foie gras se zauzenym celerem, pak treska s brokolicí. Nehledím do peněženky, stálo nám to za to. Děkujeme.