Profil uživatele
avatar

GitaM

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  3
Oblíbenost komentářů
126
2
Počet komentářů 72
Ohodnocené restaurace 7
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 7

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 03. 02. 2019 - Oblaca: Pohled na Prahu je jediný...
Pohled na Prahu je jediný plus trochu zkažené restaurace. Jídlo neodpovídá standardu cen, těžké zklamání.
> 03. 02. 2019 - Oblaca: Nemohu souhlasit Okarlovko,...
Nemohu souhlasit Okarlovko, ač mě Tvé komentáře baví.
> 03. 02. 2019 - Pagana: Sklepení každého nezláká....
Sklepení každého nezláká. Kuchaři se snaží dohnat handicap prostředí. Krevety, ryba perfektní, a citronový koláč všechny nadchl.
> 03. 02. 2019 - Modrý zub: Karí přibližně na stejném...
Karí přibližně na stejném stupni jako v Asii nebo v Londýně. Bistro na rychlou ostrou stravu je o chuti čerstvých surovin. Blahopřeji!!!!
> 03. 02. 2019 - Villa Richter: Ne všechny restaurace se mi...
Ne všechny restaurace se mi povedly. Zatím nejhorší, kterou moji přátelé z celého světa hodnotili, byla Villa Richter. Přístup bere parta mladých lidí zvesela, pár stovek schodů k restauraci (nahoru nejezdí ani taxi, chudáci důchodci) není žádný problém. Výhled na Prahu úchvatný, obsluha zvládne několik trapasů z kuchyně s bravurou. Pak je tu ono hlavní, tedy jídlo. Tak gumové šneky jsme ještě nejedli, nejsou umělí? Telecí strašné a štrůdl zřejmě staršího data. Co říci dál? Vše se vždy nepodaří.
> 03. 02. 2019 - Miura hotel: Pan Goth jest kouzelník co...
Pan Goth jest kouzelník co umí zázraky. Přesně tak jsme si připadali. Nikdo mi nechtěl věřit, že je možné překonat Borgo Agnes v Brně. A hle. Fazolová polévka s dršťkami. Neuvěřitelně křupavě vypečené ramínko a závěrem i tvarohové tašky s frgálovou zmrzlinou. Po kvalitním golfovém hřišti následovalo ubytování v supermoderním hotelu a pak neuvěřitelné menu. Obsluha hodně bojuje se špatnými návyky, ale nakonec se nás po mé intervenci ujal milý starší číšník a vše dopadlo za 1.Hodně vysoko hodnotím
> 03. 02. 2019 - Borgo Agnese: Víte moji drazí, že uzená...
Víte moji drazí, že uzená čekanka je pokrm, který není ani trochu hořký? Vůbec bych tomu nevěřila. Bezchybné menu!!!! Fusilli s pančetou a pak do nebes vynáším s přáteli pralinky z čokolády. Většina z nás z cizích zemí, po čertech dobré mi sdělil i gurmánsky zdatný Angličan.