Profil uživatele
avatar

martin.ritter

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Odkud jsem: Chomutov

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 04. 11. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Dnešní návštěva v rámci...
Dnešní návštěva v rámci festivalu mořských plodů byla opět perfektní. Přijemné prostředí restaurace, milá a ochtná obsluha a hlavně chutné jídlo. Je příjemné vyzkoušet něco, co si jen tak nedáte. Spousta chutí které jsou hodně odlišné od našich běžných jídel. Moc děkujeme za příjemně strávené popolední.
> 27. 02. 2017 - Grand Cru: Dnešní poslední návštěva v...
Dnešní poslední návštěva v rámci Grand Restuarant Festivalu nadchla. Přivítání sklenkou champagne Deutz Classic Brut. Předkr divoké krevety ve sojení s mandarinkou byla perfektní. Kachní prso a konfrit z kachních stehen se "škvarečky" z jater Foie Gras perfektní a dezert perfektní sladká tečka nakonec. Všechny čtyři restaurace byly dobré. Ale Grand Cru a Mlýnec tam to bylo o level lepší.
> 22. 02. 2017 - Mlýnec: Dnešní návštěva restaurace...
Dnešní návštěva restaurace Mlýnec patřila k tomu nejlepšímu co jsem doposud nevštívil. Tatarák a spůsob jeho servírování byl úžasný. Partnerka má zlomenou ruku a nebyl problém s úpravou jídla v kuchyní aby se dobře najedla. Celkový dojem opravdu hodně dobrý. Obsluha ochotná, usměvavá a ználá všeho co servírovala.
> 18. 02. 2017 - Villa Richter: Dnešní návštěva potěšila....
Dnešní návštěva potěšila. Příjemné prostředí a nádherný výhled na Prahu. Hudba nevtíravá a zajímavé osvětlení interiéru. Obsluha ochotná a příjemná. Jídlo chutné, dobře nachucené. Podávaná vína lehká a příjemně spárovana s jídlem.
> 01. 02. 2017 - Bellevue: Dnešní návštěva restaurace...
Dnešní návštěva restaurace Bellevue se opravdu povedla. Příjemné prostředí, ochotný personál který dokázal zodpovědět každou otázku a v první řadě vynikající jidlo.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů