Profil uživatele
avatar

terezac

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
2
Počet komentářů 15
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 18

Moje komentáře

> 07. 09. 2015 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Restaurace má svůj osobitý...
Restaurace má svůj osobitý interiér (nemusí každému sednout). Byli jsme na degustačním menu - jídlo bylo vynikající, vinný doprovod bych hodnotila za 2. Někteří číšníci jsou bohužel víc škrobení, než je příjemné. Živá hudba v podobě klavíristy je bez chyby. Cenově je restaurace hodně vysoko. Doporučuji ji ale navštívit.
> 08. 02. 2015 - Ambiente Brasileiro: Jídlu není co vytknout,...
Jídlu není co vytknout, dokonce bych řekla, že salátový bufet je zde v oblasti mořských plodů bohatší než U Radnice (stejně tak vytváření sushi před očima hostů). Mě zde ale nevyhovuje interiér. Je to taková velká ratejna, že nějaké kouzlo místa se tu nenajde. Personál je dobrý, ale i kvůli obrovskému prostoru jen přelétává. Nezávidím jim jejich práci. Toalety nedostačující (myslím množstvím). Takže já osobně preferuji jejich pobočku u Staromáku.
> 08. 02. 2015 - Ambiente Brasileiro: Mám tuto restauraci ráda,...
Mám tuto restauraci ráda, má velice příjemný interiér (myslím tedy dole, nahoře už je to trochu horší). Je to obžerství, ale dobré:) Jen bych malinko vytkla sushi - to není moc kvalitní, ale ostatní zase ano.. Ráda se sem vracím.
> 08. 02. 2015 - Kogo Slovanský dům: Tuto restauraci mám hodně...
Tuto restauraci mám hodně ráda. Miluji mořské plody a tady je skvěle umí. Navíc porce jsou zde opravdu spravedlivé. Interiér mám ráda. Jsem kuřačka a proto oceňuji, že jako v podstatě jediná luxusnější restaurace, je tato kuřácká. Přesto nikoliv nepříjemně zahulená. Ráda se sem vracím.
> 08. 02. 2015 - Marriott hotel, Midtown Grill: Degustačních menu jsme již...
Degustačních menu jsme již zažili mnoho. V rámci GRF jsme ale byli poprvé. Je podle mě znát, že jde o levnější způsob propagace restaurace. Tuto restauraci bych naprosto nedoporučila. Obsluha vázla, víno jsme ke všem chodům dostali jen jedno (nechápu, o jakých napárování zde mluvíte), jídlo naprosto průměrné. Navíc nás personál 2x obtěžoval nabídkami nějakých zlevněných akcí, ať si zakoupíme poukázky na to či ono.. Otřes. Rozhodně se sem nevrátím.
> 08. 02. 2015 - Radisson Blu Alcron hotel, Alcron: Jídlo vynikající, abyste se...
Jídlo vynikající, abyste se najedli (tedy podle mě) je třeba alepsoň 5 chodů. Z hlediska jídla tedy naprosto není co vytknout. Interiér klidný a příjemný. Obsluha by mohla být lepší, pružnější - my jsme třeba na jídelní lístek čekali cca 15 minut - ale možná se jen číšníci nedohodli, komu patříme..:) Pan Paulus nakonec obešel stoly a zeptal se, zda vše chutnalo - to je podle mě příjemné zpestření, se kterým jsem se jinde nesetkala. Vinný doprovod vynikající. Rozhodně se sem vrátím.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů