Profil uživatele
avatar

veru80

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 9

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 2

Co dělám: ajťáka :)

Kam chodím: do menších i velkých podniků a zvlášť se zaměřuji na přístup k zákazníkům.

Kam nechodím: Do zaplivaných hospod.

Co miluji: dobré jídlo, dobré lidi a dobré konce

Co nesnáším: lži, lhostejnost a vyčůranost

Na co mám slabost: na čokoládu, koupání v moři a tátovu kuchyni

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 05. 03. 2016 - Genius Loci: Po roce jsme znovu zavítali...
Po roce jsme znovu zavítali do Žebráku na lehce inspekční cestu za účelem prověření, zda se úroveň jídla a služeb nezhoršila. Byl to znovu kouzelný večer, jen tentokrát byl podnik plný hostů. I přes tento fakt, se nám ( festivalovým hostům ) personál perfektně věnoval, prezentace nalévaných vín s popiskem toho, jak to bude souznít s podávaným chodem, kvalita pokrmu a úprava na talíři, to působilo profesionálně a radostně. Rádi se znovu vrátíme i mimo festival.
> 05. 03. 2016 - Terasa U Zlaté studně: Nás návštěva Terasy...
Nás návštěva Terasy příjemně osvěžila, jídlo zajímavé, zvlášť kombinace chutí u dezertu byla dosud nepoznaným a vítaným zážitkem, jinak obsluha na profesionální úrovni, milá a pozorná, kéž by se většina personálu restaurací musela chodit alespoň školit do Terasy. To bychom si všichni ušetřili nepříjemných zážitků :).
> 20. 01. 2016 - Mezi domky: Velké a příjemné překvapení...
Velké a příjemné překvapení ukryté mezi nenápadnými domky v Buštěhradě. Interiér střídmý a vkusný, vše se soustředí na Vás, Vaše chuťové pohárky a dokonalá obsluha k tomu dělá vhodné podmínky. Hovězí krk byl naprostou lahůdkou, jemnost masa s výraznou chutí omáčky, to zůstane v mé mysli ještě dlouho :). Určitě brzo přijdeme znovu, držím Vám palce, aby Vaše snažení došlo uznání a Váš podnik měl stálou přízeň milovníků dobrého jídla :). Veronika