Profil uživatele
avatar

vlastikcz

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 23. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Uvítací drink za...
Uvítací drink za zvýhodněnou cenu způsobil svým množstvím a způsobem podávání spíše rozpaky. Obluhující servírce nebylo rozumět a působila nejistě. Menu bylo dobře odprezentováno na talíři, nicméně jeho chutě mě nijak nepřekvapily. Naopak podáváné červené víno bylo velmi dobré. Jednoznačně musím napsat, že v porovnání s jinými restauracemi (Zlatá Praha, Terasa u Zlaté studně ale i CottoCrudo nebo Art Nouveau) za stejné peníze nedostanete totéž.
> 21. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Obluha byla velmi pozorná,...
Obluha byla velmi pozorná, příjemná a s osobním přístupem. Cítli jsme se hýčkáni. Volil bych lehce větší porce jednotlivých chodů. Jinak velice povedená rodinná náštěva.
> 21. 02. 2018 - Terasa U Zlaté studně: Jednoduše vynikající...
Jednoduše vynikající zážitek a dotek velmi vysoké gastronomie.
> 12. 02. 2018 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Výhled, inovovaný interiér,...
Výhled, inovovaný interiér, profesionální a přátelská obsluha. K tomu skvělá jídla (která byla letos opravdu skvěle prezentována - zvláště pak zvěřinová paštika) a vína. Moje třetí návštěva této restaurace v rámci Grand Restaurant Festivalu. Každý rok zkouším další dva až tři podniky, ale tato restaurace je místo kam se budu chtít opět vrátit. Záruka dokonalého večera, kdy nemám nejmenší problém utratit další peníze nad rámec festivalové nabídky.
> 16. 01. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Jasným vrcholem večera byla...
Jasným vrcholem večera byla Čokoládová pěna plněná vanilkovým krémem, kterou jsme si nechali napárovat s červeným vínem. Opravdu luxusní záležitost. V restauraci pracuje příjemný a pozorný personál. Cítili jsme se upřímně vítáni.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů