Profil uživatele
avatar

delidc

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 20
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 06. 03. 2017 - Steak Bar George: Při vstupu do restaurace...
Při vstupu do restaurace stojí dřevěný býček, což velmi působivě vyzývá k ochutnání některého z nabízených steaků. Cibulačka klasika :-) Steak byl připraven dle našeho požadavku medium rare. Interiér je stylově zařízen, ale působil zakouřeným dojmem, ač se zde nekouřilo.
> 23. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Oběd zde v rámci GRF byl...
Oběd zde v rámci GRF byl skvělý zážitek.Nevšední výhled na věžatou Prahu jak z restaurace, tak i z horní terasy.Vynikající mušle Sv.Jakuba připravené v předkrmu a celé menu bylo úžasným gastronomickým představením.Místa pro letošní festival zde byla velmi rychle obsazená a to samo o sobě potvrzuje vysokou úroveň a oblíbenost této restaurace.Doporučuji
> 23. 02. 2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Z výběru GRF jsme zvolili...
Z výběru GRF jsme zvolili zde povečeřet, tím jsme získali navíc nejen úžasný dezert, kde lahodilo každé sousto, ale také AB.Překvapením byla vína od autentisty P.Nejdlíka. Obvykle tyto vína nevyhledáváme, ale zde měla své místo a lahodně doprovodila menu.Velmi příjemné bylo, když nám nabídli prohlídku ostatních prostor včetně ubytovací části.Vřele doporučuji a určitě se příležitostně rádi vrátíme!
> 23. 02. 2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: V rámci GRF jsme tuto...
V rámci GRF jsme tuto restauraci zvolili pro oběd a musím uznat, že to byla skvělá volba. Velmi ochotný a příjemný personál nám nabídl uvítací koktejl a následně představil každý chod který následoval. Vhodně vybraná byla i vína ze šlechtitelky v Pavlovicích.Věřím, že jsme zde nebyli naposled.Návštěvu vřele všem doporučuji!
> 23. 02. 2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: V rámci GRF jsme si vybrali...
V rámci GRF jsme si vybrali meníčko na večeři, abychom se mohli pokochat nočním výhledem na Prahu což se nám také splnilo.Vše chutnalo skvěle, včetně napárovaných vín. Mléčný morek na závěr vypadal i chutnal skvostně, zejména v doprovodu malinového ledu.Doporučuji
> 21. 02. 2017 - Ostrov hotel: V rámci festivalu jsme...
V rámci festivalu jsme Hotel Ostrov navštívili s přáteli a večer jsme si opravdu užili.Celkem byly 4 chody. Trochu nás zaskočila pohanková bábovka na závěr, která mohla být v menším provedení. Velmi skvěle byla vybrána doprovodná vína, zejména moselský ryzlink, který připomněl nám i přátelům společnou návštěvu tohoto vinařství.
> 25. 01. 2017 - Miyabi: Záměrně jsme si vybrali...
Záměrně jsme si vybrali večeři v pondělí, abychom dostali náležitý výklad od majitelky restaurace o Japonsku a jeho tradici.Polévka byla chladná, ale jinak všechny chody byly skvělým zážitkem.Vše ještě znásobilo nabídnuté japonské pivo.Interiér je dost malý, což komplikovalo zejména obsluze vykonávat svou činnost. Přesto nezbývá, než tento podnik vřele doporučit
> 25. 01. 2017 - Steakgrill: Již po několikáté a vždy...
Již po několikáté a vždy spokojen. Rychlá obsluha a chutné jídlo. Výborný burger, doporučuji. Prostorné parkoviště a poloha nedaleko D 8!
> 25. 01. 2017 - Na Pekárně: Až nebezpečně kluzká...
Až nebezpečně kluzká podlaha, zejména před vstupem do restaurace. Na doporučení jsme restauraci navštívili hned dvakrát a to už svědčí o kvalitě.Překvapeni jsme byli zejména představenou gastronomií a bohatým výběrem vín od místních vinařů. Jídlu se nedalo nic vytknout a personál se maximálně o naší skupinu staral.Doporučujeme navštívit!
> 25. 01. 2017 - U Emy Destinnové: Obsluhující personál silně...
Obsluhující personál silně pokulhává za připravenou gastronomií. Nedokázali představit podávaný pokrm a ještě servírovali talíř každému u stolu jinak. Jídlo bylo málo teplé. Na druhou stranu velmi překvapily připravené mušle svatého Jakuba a snoubené víno. Příjemné bylo také setkání s majitelem a šéfkuchařem v jedné osobě na závěr naší návštěvy.