Profil uživatele
avatar

proste ja

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
1
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 2

Moje komentáře

> 25. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Při rezervaci jsem měla...
Při rezervaci jsem měla velké očekávání ale přišlo zklamání . Jídlo průměrné a k obsluze se mi ani nechce vyjadřovat . Vše trvalo dlouho a zdálo se nám jako by jsme obtěžovali. Druhé víno jsme ani nedostali . Návštěva během festivalu asi není ta správná příležitost kdy objevit krásu této restaurace. Je mi líto ale lepší hodnocení dát nemohu.
> 22. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Tuto restauraci jsme již...
Tuto restauraci jsme již navštívili a moc rádi se sem vracíme . Je tu moc příjemné a jako vždy nám zde moc chutná. Téma superfood byl maximálně využitý a slečna Věra byla skvělou průvodkyní celou naší degustací . Skvělý aperitiv i v nealko podobě nás moc potěšil. Krevetka i hovězí bylo výtečné, stejně jako květákové rizoto- fantazie. Určitě doporučujeme
> 30. 01. 2018 - Zámek Liblice: Liblice jsem objevila...
Liblice jsem objevila díky grand restaurat festivalu a jsem za to moc ráda. Bylo to tu úžasné !!! Skvělé jídlo i víno. Prostředí je je tu okouzlující a díky velmi příjemné číšníci Martině která nám když viděla naše nadšení z tohoto místa zařídila i prohlídku zámeckých pokojů s paní Lucií která byla nadmíru milá a ochotná. Určitě se sem vrátíme !!!

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů