Profil uživatele
avatar

muto

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 15
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 09. 07. 2019 - Bellevue: Skvělý narozeninový večer...
Skvělý narozeninový večer na terase s malým překvapením. Raviola s hovězími líčky i srnčí hřbet s třešněmi a liškami neměly vůbec chybu. Děkujeme.
> 21. 06. 2019 - Kampa Park: Večeře s manželkou. Hezké...
Večeře s manželkou. Hezké počasí na horní terase, milá obsluha... Super večer. Škoda jen, že kuchař neumí připravit steak medium rare a za storo 1000 Kč dostanete perfektně vysušené (pardon - propečené) masíčko.
> 06. 03. 2019 - V Zátiší: V Zátiši jsme poměrně často...
V Zátiši jsme poměrně často a vždy úplně spokojeni. Na festivalové meníčko jsem se ale nedostal, ale sleduji, že tam, kde je situace mimo festival v pohodě, je během festivalu příliš mnoho kritiky a kritiků. Pokud je to skutečně tak, pak by se restaurace (všechny) měly hluboce zamyslet. Pro ilustraci skvělého přístupu Zátiší jen toto. Vybral jsem víno, které nebylo momentálně "skladem". Personál vyslal rychlého posla do Bellevue, aby lahev přinesl z jejich zásob. Paráda. Díky za hezký večer.
> 25. 02. 2019 - Kampa Park: Když se chce, tak to jde....
Když se chce, tak to jde. Musím poopravit minulý kometář. Byli jsme na skrei menu a vše, včetně obsluhy, bylo naprosto v pořádku. V menu rozhodně nejlepší krémová polévka s kokosovým mlékem.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů