Profil uživatele
avatar

kafro

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 24. 02. 2019 - El Cid, Bar de Tapas: Jídlo dobré, personál...
Jídlo dobré, personál příjemný, ale co mi zkazilo dojem byl fakt, že víno objednávané nad rámec ochutnávky a po lahvích, nám bylo nakonec vyúčtováno jako rozlévané, což je samozřejmě finančně někde jinde. Škoda, ale tady jsme skončili.
> 15. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Úžasná záležitost! Nádherné...
Úžasná záležitost! Nádherné prostředí, skvělé jídlo, milý a profesionální personál. Co víc si přát? Ještě teď se vznáším na obláčku blaženosti. Pane Mauere, díky za skvělou akci, díky níž jsem se dostala i tam, kam bych normálně nikdy nepřišla a kam se ráda vrátím i mimo festival. Za mě jednička s hvězdičkou.
> 28. 01. 2019 - Holiday Inn Prague Congress Centre, Esprit: Návštěva 26.1.2019, spojená...
Návštěva 26.1.2019, spojená s oslavou narozenin. Jídlo výborné, prostředí pěkné, trochu rozpačitá jsem byla z obsluhy. Byli milí, slušní, ale ... Přišli jsme o 15 minut dříve a na doporučení personálu se posadili před bar, s tím, že nás uvedou. Patnáct minut po určené hodině jsme se vydali do restaurace vybrat si stůl, protože se k tomu nikdo neměl. Trošku si nevěděli rady ani s dalším servisem. Objednaný dort byl skvělý!!! Před kuchařem klobouk dolů.