Profil uživatele
avatar

baxapetr

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 13
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 25

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje komentáře

> 06. 02. 2019 - Levitate Restaurant: Restaurace, kterou...
Restaurace, kterou předchází skvělá pověst. Myslím, že naše návštěva splnila tato očekávání. Je tady cítit i velký potenciál do budoucnosti. Doporučujeme pečlivě sledovat. Za nás - kuchyně spíš nordická než asijská, ale ne ke škodě věci.
> 03. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Skvělé menu přesně v mottu...
Skvělé menu přesně v mottu letošního GRF "Chuť da Vinci". Jídla nesmírně náročná na čas, práci a velké množství surovin. V dobrém slova smyslu "opulentně renesanční". Velkou poklonu italskému šéfkuchaři, který vytvořil, dle nás, vrchol letošního festivalu.
> 03. 02. 2019 - Bílá kráva: V rámci GRF jsme si udělali...
V rámci GRF jsme si udělali pěkný nedělní rodinný oběd ve stylu francouzské venkovské restaurace. V tom je podle mne hlavní devíza Bílé krávy - přátelská rodinná atmosféra a jídlo inspirované tradičními recepty francouzské kuchyně.
> 03. 02. 2019 - Benjamin: Netradiční koncept...
Netradiční koncept restaurace funguje na očividném nadšení a "geek"ovství obsluhy a kuchařů pro moderní českou kuchyni a objevování nových postupů a kombinaci. Z festivalového menu nám nejvíce chutnal kaldoun. Nabídka vín byla na poměry GRF velmi široká.
> 15. 01. 2019 - Bellevue: První den GRF a hned...
První den GRF a hned Bellevue, co si více přát. Předkrm zajímavý, počítal jsem s výraznou křenovou omáčkou v kontrapunktu s lehce zauzeným jeseterem. Chuť ani aroma křenu jsem v omáčce nenašel, zato mne nezklamalo výborné párování s vínem (Veltlín z Wachau). Křepelka famózní - šťavnaté trhané maso ze stehýnek smažené v trojobalu a k tomu skvělý křehký váleček z prsíček, nápaditě servírované pyré s kořenové zeleniny - potvrzuje vysokou úroveň této restaurace.