Profil uživatele
avatar

matumichal

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 8

Moje komentáře

> 13. 07. 2015 - Pavillon: Změna interiéru, která zde...
Změna interiéru, která zde proběhla, je dle mě k lepšímu. Prostory se mi teď líbí více. Jídlo i obsluha, obojí zde již mnohokrát bylo pochváleno - mohu pouze souhlasit! Teď v létě je na večer super posezení na zahrádce, ale když tam mají nějaký program - byli jsme tam na letní kino - tak je tam docela plno. Doporučuji si udělat raději rezervačku.
> 03. 07. 2015 - Výtopna: Prostředí hodnotím jako...
Prostředí hodnotím jako velmi zajímavé, rozvoz mi přijde originální, pro zpestření proč ne:) Jídlo mě osobně příliš nenadchlo, nebylo to špatné, ale za gurmánský zážitek bych to nepovažoval.
> 03. 07. 2015 - Monte Bú: Dle zdejších komentářů jsem...
Dle zdejších komentářů jsem měl pravděpodobně štěstí na obsluhu:) Při mé návštěvě byli příjemní a vše fungovalo, je pravda že úplně profesionální nebyli, nicméně ani tento podnik se neřadí mezi ty nejluxusnější...svou práci odvedli. Zvolil jsem zdejší steak a opravdu byl vydařený.
> 03. 07. 2015 - Oblaca: Dal jsem si steak z tuňáka,...
Dal jsem si steak z tuňáka, a ten byl opravdu velmi dobrý! V restauraci se mi líbilo (nádherný výhled zde snad nemusím ani komentovat), ale celkový dojem mi trochu kazila neustále měnící se obsluha u našeho stolu:(