Profil uživatele
avatar

verukrek

Gourmet

„V lásce nastává tatáž situace jako při dobré večeři. Chceme-li mít dlouho chuť, nesmíme se přejídat.“ – Guillaume Apollinaire

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 7

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 22. 02. 2019 - Bruxx: Zašli jsme v rámci...
Zašli jsme v rámci festivalu krevety v Bruxx a odcházeli se smíšenými pocity. Jídlo bylo dobré, ale v poměru k ceně žádný zázrak. Do restaurace jsem s předstihem volala, zda by bylo možné dát partnerovi do objednaného dezertu svíčku, jelikož měl v ten den narozeniny, ale bohužel, nejspíš si informaci nepředali, zapomněli. Je to maličkost, ale i takové věci utvářejí celkový dojem.
> 22. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Báječná degustace od A do...
Báječná degustace od A do Z. Jídlo bylo vynikající, ale celkový dojem utváří také lidé a v Cotto Crudo obsluha fungovala na jedničku, zkrátka náš večer dovedla k naprosté dokonalosti, děkujeme za skvělý večer! :-)
> 22. 02. 2019 - Taro: Taro by určitě zasloužilo...
Taro by určitě zasloužilo větší pozornost. Byli jsme s partnerem na degustační večeři o sedmi chodech a musím se přiznat, nedokáži říct, co bylo nejlepší, zkrátka všechno! Včetně drinků a celkové prezentace. Klobouk dolů. Excelentní zážitek, otevřená kuchyň, jedním slovem - doporučuji! :-)
> 22. 02. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Na tuto degustaci jsme se...
Na tuto degustaci jsme se velice těšili, nejen díky pozitivním recenzím. Bohužel pro nás nebyla večeře nejlepší, jak zde mnozí píší. Jídlo bylo vynikající, nemám jedinou výtku, krásně se prolínalo s tématem letošního ročníku, ale od restaurace v první top 10 jsme očekávali více než skvostné jídlo. Amuse-bouche jsme vůbec nedostali, propagace slevových kupónů během večeře také nepůsobila úplně šťastně a poslední tečka byla, když cizí pán odcházel s mojí bundou v domnění, že je jeho paní :(

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů