Profil uživatele
avatar

kudelič

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
92
0
Počet komentářů 39
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 05. 02. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Poprvé, co do Marriottu...
Poprvé, co do Marriottu chodím, mi nechutnalo jídlo. Polévka studená, steakové maso špatně propečené a vlažné. Zkusil jsem ho vrátit, ale co se s ním pak stalo, to Vám ani nechci říci. Navíc obsluha vůbec nekmitala, líně se protahovala po place. Problém s placením chtěli řešit u baru, no sakryš, kde jsem se to ocitl? Optáním zjišťění, že je změna šéfkuchaře. Ten minulý odešel do jakéhosi Espritu, což neznám. No tak já teď zase nebudu znát Marriott.
> 05. 02. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Musím konstatovat, že jsem...
Musím konstatovat, že jsem měl podobný problém.
> 05. 02. 2019 - Osteria Da Clara: Přijdu jednou za rok, to...
Přijdu jednou za rok, to nezastírám. Ještě NIKDY jsem se nespletl, mám rád kuchyni toskánskou i kuchaře pana Švarce. Jen je potřeba si najít trochu času, abychom si mohli ono krásné jídlo užít. Telecí nebo těstoviny, prohlédnu si tabuli a jsem na hodinku v pravé Itálii.
> 05. 02. 2019 - Mincovna: Guláš za 225 je hodně...
Guláš za 225 je hodně drahý. Pak se rozhlédnu a ejhle, jsem na Staromáku? A tak levný guláš? A dobrá plzeň jen za 55? Je potřeba se na Mincovnu dívat z pohledu našince.
> 05. 02. 2019 - Malostranská beseda: Je mi opravdu jedno, kdo v...
Je mi opravdu jedno, kdo v suterénu nebo v přízemí čepuje. Všichni to umí na výtečnou a holky na place kmitají a nenechají mě vydechnout, což kvituji s povděkem. Tatarák bezadný, kachna za ním se jenom rozpadala a také padala do mých útrob. Fakt jsem to zapil deseti pivy.
> 05. 02. 2019 - Kulaťák: Markantním zlepšením...
Markantním zlepšením obsluhy se dostala pivnice mezi mé nejoblíbenější. A koleno je prostě koleno, když ho dokážu sníst sám a k tomu pár piv, připadám si jako opravdový chlap.