Profil uživatele
avatar

galantni.jelen

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 20. 12. 2015 - Meze: Stavovali jsme se na večeři...
Stavovali jsme se na večeři před koncertem a byla to hrůza. Předkrm (masové tapas) průměrné, hlavní jídla podprůměrná. Číšník buď pod vlivem, nebo prostě jen divný, a zkazil nám už tak pošramocený dojem. Byli rádi, že jsme vypadli. Lepší známku zaslouží jen interiér.
> 20. 12. 2015 - Kristin Hrádek: Interiér loveckého zámečku...
Interiér loveckého zámečku bez chyby, obsluha příjemná, podle svých slov ještě nevyšla z šoku a nadšení z toho, kam se Kristin Hrádek v žebříčku dostal. Vařená kýta z muflona byla skvělá, fantasticky k ní ladil houbový kuba jako příloha. Povedl se i pomalu vařený zvěřinový bok, kuchař zvěřinu prostě umí. Pohankové placičky moc suché na to, aby mohly fungovat jako příloha k jídlu bez omáčky - to je ale detail, který se dá doladit. Držíme place, aby si KH udržel pověst a lidi se sjížděli zdaleka.
> 09. 11. 2015 - Na Štěpáně: Na Štěpáně se objevíme...
Na Štěpáně se objevíme několikrát do roka, restaurace patří určitě k tomu nejlepšímu, pokud vyrazíte z Prahy na sever nebo severovýchod. Jídlo vždycky nadprůměrné, někdy vynikající, což byl případ včerejška. Polévky (husí kaldoun, zelňačka) poctivé a povedené, z hlavních jídel byl úžasný hovězí krk a pyré z kořenové petržele. Zavádět jídelní lístek nebylo nutné, denní nabídka křídou na tabuli úplně stačí.
> 18. 10. 2015 - Nebespán boutique hotel: Interiér a jídlo by vynikly...
Interiér a jídlo by vynikly i kdekoli ve Francii. Na oběd na výběr 2 polévky (obě fantastické), a 5 hlavních jídel, mezi nimi asi nejlepší quiche, co jsme kdy jedli. Neodolali jsme a vrátili se i na večeři a snídani. Určitě nejhezčí gastrozážitek letošního podzimu.