Profil uživatele
avatar

tlusta.vcela

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 8

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 3

Moje komentáře

> 22. 02. 2017 - Mlýnec (brunch): Na brunch jsme se těšili,...
Na brunch jsme se těšili, jídlo bylo dobré, ale pokud srovnáváme s ostatními námi navštívenými restauracemi v rámci festivalu, nebylo výjimečné, spíše zapomenutelné. Chuťově zajímavé pro nás byly předkrmové saláty a pistáciovonugátové creme brulée. Obsluha byla příjemná. Stav toalet po ukončení obědů turistických skupin, byl "překvapivý". Což je asi při množství hostů pochopitelné, ale stav byl stejný i po hodině a i po další hodině.
> 22. 02. 2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Nedělní oběd byl velmi...
Nedělní oběd byl velmi příjemný nejen díky pozorné obsluze, ale i velmi chutnému jídlu. Raviola s lososem nám přišla chuťově mdlá, z celého menu nejslabší. Ale pupek byl lahodný, chuťově dokonalý a moučník naprosto vynikající. Využili jsme 20% slevy pro zakoupení voucherů na business lunch a rádi navštívíme za teplejšího počasí terasu.
> 06. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Koupili jsme si letos Mňam...
Koupili jsme si letos Mňam balíček a poprvé navštívili restauraci a hotel U Zlaté Studně. Z degustačního menu, obsluhy a velmi příjemného pobytu jsme byli nadšení natolik, že hotel brzy opět navštívíme.
> 06. 02. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Degustace byla vynikající....
Degustace byla vynikající. U lososa na kari jsme zavzpomínali na náš pobyt v Thajsku. Koktejl na uvítanou nás navnadil ke konzumaci několika dalších koktejlů nad rámec degustace a všechny byly výborné. K servírování jídla máme jedinou připomínku, bylo by příjemnější mít předehřáté talíře, jinak nandané jídlo rychle vychladne.