Profil uživatele
avatar

MoNo

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  1
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 20

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 28. 09. 2016 - U Sapíků penzion: Opravdu jsem se na zazitek...
Opravdu jsem se na zazitek U Sapiku tesila, ale odchazim se smisenymi pocity. Co se tyce jidla, nebylo to na vesnickou hospodu spatny. Co me vsak dostalo vic nez jidlo, byl servis. Predkrm me nenechali ani dojist a uz jsem tam mela hlavni chod ( hospoda byla skoro plna), ale na dezert jsem cekala vic nez 20 minut a to uz jsme v hospode sedeli jen dva. Ale jak rikam na vesnickou hospodu- dobry.
> 27. 09. 2016 - Kristin Hrádek: Jedním slovem- průšvih!...
Jedním slovem- průšvih! Zvěřina dobře připravená- sice jsem se z jídelního lístku ani od obsluhy nedozvěděla z jaké zvěřiny to je, ale musím uznat, že jsem se docela dobře najedla. Bohužel o dezertu jsem si mohla nechat jen zdát a prázdná lednice na dezerty mě jen dráždila. Víno raději nekomentuji. Obsluha možná milá, ale absolutně nepřipravená a neprofesionální. Veliké zklamání...
> 27. 09. 2016 - Babiččina zahrada: Výborná česká kuchyně....
Výborná česká kuchyně. Pokud si zde dáte kačenu se zelím a bramborovým knedlíkem- vytvoříte si závislost. O tvarohových knedlících s ovocem ani nemluvím. Za mě "špica".
> 27. 09. 2016 - Bellevue: Moje nejoblíbenější...
Moje nejoblíbenější restaurace, kde se díky perfektní obsluze cítím jako doma. Vždy odcházím se skvělým zážitkem a ráda se vracím. Úžasné jídlo i párování vína.
> 28. 08. 2016 - Olivier: Velmi příjemná restaurace,...
Velmi příjemná restaurace, s milou obsluhou. Pro milovníky velkých porcí- ideální.