Profil uživatele
avatar

Perry

Gourmet

život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
10
1
Počet komentářů 42
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 3

Moje komentáře

> 06. 02. 2019 - Bistrot de Papa: Konečně jsme se sem...
Konečně jsme se sem dostali. A to až v rámci GRF. Nikam jsme nespěchali a tak jsme 3 chodové menu doplnili o květákový krém a filé ze sivena. Zapili lahví RR z Alsaska. Jídlo skvělé. O trochu méně hodnotím prostředí a obsluhu, i když byla jinak velmi milá. Cenové relace i mimo GRF jsou pro pražské gourmety velmi příjemné. Jsme v bistru a proto nemůžeme vyžadovat standarty špičkové restaurace. Ale jídlo je úžasné!! Doporučuji a vrátím se s přáteli. Ubytování v okolí OK Horní Cerekev nebo Počátky
> 28. 01. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Takhle má vypadat špičková...
Takhle má vypadat špičková restaurace. Po návštěvě KOBE v rámci GRF je to o několik tříd výše. Už jen to, že si připravili 5 chodové menu i přes to, že jsme objednali tříchodové. Výběr vína, obsluha, prostředí, kvalita jídla. Jednoznačně vše za jedna. Všiml jsem si, že i mimo GRF nabízí polední menu za přijatelnou cenu. Takže je určitě ještě navštívím, abych si užil. Jednoznačně doporučuji všem gourmetům. Takhle to má vypadat!
> 22. 01. 2019 - Kobe Steak Grill Sushi: Kobe jsem navštívil v rámci...
Kobe jsem navštívil v rámci Grand rest. festivalu. Nebyl jsem ale spokojen ani s prostředím, ani jídlem, ani obsluhou. Normální ceny, které Kobe v jídelním lístku nabízí neodpovídají úrovni služeb. Jsou poplatné jen Václavskému náměstí a turistům. Český gourmet si zde na své opravdu asi nepřijde. Snad pokud by byl ochoten dát za Kobe orig. japonský steak 1700,-, což - pravda - neumím zhodnotit. Já se sem určitě nevrátím.
> 22. 01. 2019 - Kobe Steak Grill Sushi: Návštěva 21.1. jako rozjezd...
Návštěva 21.1. jako rozjezd GRF. Restauraci hodnotím v zásadě negativně. Všechno na úrovni 3. Jídlo, obsluhu, prostředí. V cenových relacích, které tato restaurace mimo GRF nabízí se v Praze najíte lépe v mnoha jiných restauracích. Je to poplatné Václavskému náměstí a turistům. Pro gourmety žádná radost.
> 16. 01. 2019 - Genius Loci: Opět po delší době a opět...
Opět po delší době a opět max spokojen. Rizoto s hříbky+telecí steak/gratinované br+creme brulée+sklenička Cotes du Rhone+ espresso+ Mattoni. Celkem za 1020,-Obsluha snaživá, jídlo v pořádku, skvělý moučník. Interiér naopak hodnotím za 1. S těmi ubrousky je to pravda, ale je to drobnost. Jednoznačně doporučuji k navštívení.