Profil uživatele
avatar

Perry

Gourmet

život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
1
Počet komentářů 26
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 8

Moje komentáře

> 24. 09. 2017 - Beef bar: Návštěva 2x ve dvou dnech....
Návštěva 2x ve dvou dnech. Oběd a druhý den večeře. Pokaždé jsem byl maximálně spokojen. Se vším - jídlo vynikající, skvělá vína, příjemná obsluha, zajímavé prostředí. I když preferuji jiný interiér, bylo to super. Příjemná změna. Hodnotitelé uvádějí, že maso je neochucené - tak chutná pravé kvalitní maso! Je případně na nás, abychom si dosolili. Opak by byl chybou. Nechali jsme si uříznout 4x po 150 g různého masa na degustaci. Bez problémů. Neuvěřitelné Pastrami. Kde ho ochutnáte? Doporučuji
> 24. 09. 2017 - Babiččina zahrada: Moje první návštěva. Jídlo...
Moje první návštěva. Jídlo vynikající. Prostředí příjemné, nicméně na mne příliš velká místnost a ani babiččina pec mi nepomohla. Takže za 2. Jelení svíčková, předkrm pstruh, ristretto, domácí čaj. Bez chyby. Byl jsem spokojen, ale není to můj šálek kávy. Ale i tak se příležitostně vrátím.
> 24. 09. 2017 - Da Emanuel: moje další návštěva po 9...
moje další návštěva po 9 měsících. Prostředí stále milé, interiér stojí za návštěvu. Nicméně obsluha i jídlo jsou horší, než to bývalo v minulosti. Tuctovější, bez šťávy. Škoda. Sklenka Gavi, 2x minerálka, minestrone, ryba, ristretto a sorbet - vše celkem za 1040,-
> 13. 09. 2017 - U Štěpána: Baby cuketky a tatarák ze...
Baby cuketky a tatarák ze zadního, pstruh, dezert borůvky se šlehačkou, Prosecco, lahev RR a vešel jsem se do tisíce. Jídlo dobré. Stále pokulhávají v nabídce vína. Dokud měli průměrné Žarošice, tak jsem chápal, že jsou věrní jednomu dodavateli. Teď přešli na širší nabídku, ale opět průměrnou. Dělá to na mne dojem, že prodávají, co jim nějaký dealer nacpal. Navíc obsluha vůbec vínu nerozuměla a nebyla schopna kvalifikovaně poradit. Velká škoda! Chybí jim třeba i nabídka sýrů, kterou slibovali.
> 13. 02. 2017 - La Veranda: Michelinská hvězda na...
Michelinská hvězda na dveřích dnes skutečně odpovídala kvalitě jídla - ryba dne, sklenka dobře ošetřeného Sancerre, minerálka, ristretto. Byl jsem maximálně spokojen a přidal jsem jen vlídnou připomínku milé servírce - že smetana do kávy vždy musí být teplá. Hodnotím jen hůře interiér, protože mám rád něco jiného. Ale jinak skvělé, doporučuji!
> 11. 02. 2017 - Nebozízek: Jsa pražák jsem po delší...
Jsa pražák jsem po delší době opět navštívil Nebozíkek. Zaskočilo mě, že mě nechtěli nechat poobědvat u stolu s ubrusem - co kdyby prý přišlo víc lidí... a stůl je pro šest! Raději prostřeli ubrousek na plastový stůl. Skokem do RaJ. Jídlo průměrné, cena ca 600,- asi odpovídala místu. Neurazilo mě to, ale ani nenadchlo. Kdyby zde nebyl tak nádherný výhled, kombinovaný s dopravou lanovkou, tak se už nevrátím.....Možná za rok, až zase zapomenu.
> 11. 02. 2017 - Manú Risto: Nevěděl jsem, že pan Riddi...
Nevěděl jsem, že pan Riddi prodal rest Da Emanuell a potěšila mě informace o nové restauraci pod jeho vedením na Dětském ostrově. Navštívil jsem v krátké době 2x. Personál vstřícný místo s nádherným výhledem, ale myslím, že ceny neodpovídají kvalitě. Poprvé předkrm, rybu, sklenku vína, ristretto za 1420 a podruhé totéž, ale se steakem za 1634,- Kvalita steaku, stejně jako úprava mě vysloveně zklamala. Prostě moc peněz za málo muziky. Zkusím to ještě za půl roku naposledy....
> 11. 02. 2017 - Rest: Rest. jsem objevil až 2017....
Rest. jsem objevil až 2017. Navštívil jsem dosud 2x a byl jsem velmi, skutečně velmi, spokojen Vynikající milá obsluha, příjemný interiér s hořícím krbem, skvělý vinný lístek! Našel jsem zde vína, která nejsou běžná za dobré ceny. Mají i točené pivo. Doporučuji na ryby, ale i steak byl výborný. Těším se na léto a jejich zahrádku a láhev Vinho verde. Dokonce není obtížné v místě zaparkovat!