Profil uživatele
avatar

Fotojohn

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 13
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 14

Co dělám: Joko ďas

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Brasileiro

Nápoj: Nefiltr nepaster 12 Plzeň

Moje komentáře

> 18. 02. 2017 - Angus Steak House: Příjemná obsluha. Výborný...
Příjemná obsluha. Výborný servis. Velmi příjemné prostředí. V zimě + krb. Problém s rezervací vyřešen s omluvou. Paštika s koňakem nám (4 strávníci) chuťově nesedla. Byla sušší, než bychom rádi. Mohl být širší výběr servírovaného pečiva. Telecí rumpsteak se šípkovou omáčkou, brambor s křenovou fáší, marinované kaštany. výborná kombinace. Příjemná vůně z grilu s dřevěným uhlím. Angus pečínka vynikající. luxusní cibulovo-švestkové chutney. Velmi pěkně čepovaná luxusní plnzička
> 18. 02. 2017 - Ambiente Brasileiro: Špičková pozorná obsluha a...
Špičková pozorná obsluha a celkový přístup. Vynikající jídlo stylem "cesta kolem světa", Perfektní prostředí. Vzorové toalety (potěšila ledová drť). Velmi dobře čepovaná plzeň. Vynikající hruškovici, tuším švýcarskou, z trojsknek si nesmíte nechat ujít. Druhou návštěvu jsme řešili s ubytováním vedle restaurace. Bingo. Dvouhodinový šlofík po čtyřhodinovém obědě byl to pravé. Jednoznačně dorazíme zas. Pro mne ideální podnik.
> 18. 02. 2017 - Eska: Výborný zážitek. Zajímavý...
Výborný zážitek. Zajímavý industriální interiér. Velmi pozorná sympatická obsluha. Nadchnul mi chléb z vlastní pekárny a ořech másla. Perfektní zelňačka ve zcela novém pojetí. Jídlo jsem si nestihl dát, ale pohledy kolem velmi lákaly. Pivo Kolčavka hořká 12 (pro mne, neznalého nejprv podezdřelý název) ve třetinkové lahvi mne nadchlo. Škoda, že se nečepuje. V Ambiente to umí. Nápaditá snídaňová menu. Vyšší cena pro mne OK. Odpovídá nápaditosti a celému konceptu. Velmi chválím a rád se vrátím.
> 18. 02. 2017 - U Salzmannů: Velmi dobře čepovaná plzeň....
Velmi dobře čepovaná plzeň. Báječné šnyty. Velkým zklamáním bylo vysušené ovarové koleno. Byť pěkně prezentované. Kůži nebylo možno rozřezat ani steakovým nožem. Chuť tuctová. Velkmé zklamání i pro pozvané mimoplzeňské hosty. Ostatní jídla spíše dobrá. Tedy k Salzmanům spíše na pivko, byť na to je o fousek lepší jiný šenk v blízkosti.
> 18. 02. 2017 - U Rybaříka: Velmi chutná příprava...
Velmi chutná příprava čerstvých ryb. Rybí špízy, sumco-knedlo-zelo atd. Zde jsem se naučil jíst sumce - špičková to ryba. Škoda interiéru úrovně školní jídelny. Nesedí mi k jídlům. Na večeři při svíčkách to není, byt jídlo by si to zasloužilo. Sympatický majitel.
> 18. 02. 2017 - U Pramenů hotel: Příjemné prostředí. Slušné...
Příjemné prostředí. Slušné jídlo. Dobrá obsluha. Pro mne ničím výjimečný, ale velmi dobrý standard.
> 18. 02. 2017 - U Mansfelda: Výborné pivko. Pro mne...
Výborné pivko. Pro mne restaurace v ideálním poměrem kvality piva a jídla. Ve dvou obdobných podnicích o půl hvězdičky lepší pivečko, ale o hvězdičku horší jídlo. Rád se vracím.
> 18. 02. 2017 - Purkmistr hotel, Pivovarský dvůr: Skvělá pivka. Výborně...
Skvělá pivka. Výborně uvařeno i načepováno. Jídlo slušné. V minulosti skvělý desert s mákem a pivní marmeládou. Rád se vracím.
> 18. 02. 2017 - Everest: Velmi chutná indická...
Velmi chutná indická kuchyně. Obsluha dobrá. Chyběl mi výběr desertů. Kokosové kuličky (byť jsem byl varován obsluhou) mi nepotěšily. Poučen kamarádem - v Nepálu se dezerty také nenosí. Méně vydařená káva. Kvůli chutnému jídlu za dobrou cenu se budu vracet. Podle obsazení podniku nejen já.
> 18. 02. 2017 - Artamo: Příjemné rostředí i...
Příjemné rostředí i obsluha. Fajn výhled do kuchyně za prosklenou přepážkou. Nápaditá jídla vždy potěší. Menší porce pro mne nejsou na závadu. Doporučuji.
> 18. 02. 2017 - Lokál U Bílé kuželky: Pvečko vynikající. Šnyty...
Pvečko vynikající. Šnyty příkladné. Jídlo běžné. Výkon/cena je slabší. Na pivko zajdu vždycky rád.
> 18. 02. 2017 - Lokál Pod Divadlem: Výborně načepovaná plzeň....
Výborně načepovaná plzeň. Pro mne o fous studenější než je potřeba. Jídlo spíše sklamalo. Smažák za 160 Kč jsem očekával bombastický a byl na něj zvědav. Obdrželi jsme výtvor na úrovni slušnější jídelny. Na pivko rád zajdu. S jídlem budu rozmýšlet ohledně poměru výkon/cena.
> 18. 02. 2017 - Čestr: Vynikající jídlo. Dobře...
Vynikající jídlo. Dobře objednat ve větší partě a ochutnávat. Skvělá plzeň. Výborně natočí i šnyt. Obsluha velmi dobrá. Pro mne (v rámci obchodního jednání) pro první setkání o fous žoviálnější, než bylo potřeba. Pervektní pohled na zrajícího vola za prosklenou přepážkou. Rád se vracím.