Profil uživatele
avatar

habenes

Gourmet

Carpe Diem

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 18
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje komentáře

> 04. 02. 2019 - V Zahradě: Velmi příjemné prostředí, v...
Velmi příjemné prostředí, v létě musí být ještě lepší díky zahradě. Jídlo moc dobré, jen porce (zbytečně) velké. Obsluha příjemná, ale prezentaci jídla bych malinko vylepšila, zvláště když byla navíc podávána na začátku pozornost restaurace z vlastní udírny. Víno velmi dobře sladěno s jídlem. Srnčí lýtko výborně upečené. Sladká tečka dokonalá. Celkově pozitivní zážitek.
> 27. 01. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Skvělý zážitek. Restaurace...
Skvělý zážitek. Restaurace má nádherný výhled, který je opravdu jedinečný. Obsluha profesionální, přitom velmi příjemná, ochotná a prezentace jídla skvělá. Samotné jídlo nám chutnalo, dotažené chutě, i když být místo telecí kližky jehněčí nebo srnčí či steak, nemělo by to chybičku. Pochvala za čokoládu servírovanou samostatně. Víno podávané s výkladem bylo opravdu lahodné. Dali jsme přednost bílému a dostali jsme dvě různá bílá vína a opravdu moc dobrá. Navštívíme znovu i mimo GRF. Díky.
> 27. 01. 2019 - Adria hotel, Triton restaurant: Pěkné prostředí, personál...
Pěkné prostředí, personál milý. Jídlo krásně servírované. Pro mě trochu moc zkombinovaných chutí, takže ve výsledku jsem byla malinko zklamaná, ovšem srnčí maso samostatně úžasné. Bílé víno skvělé.
> 27. 01. 2019 - Hoffmeister restaurant: Prostředí pěkné. Obsluha ze...
Prostředí pěkné. Obsluha ze začátku malinko nevstřícná, zvláště když jsme požádali o výměnu lehounce naštíplé skleničky. Postupně se to zlepšovalo. Jídlo bylo krásně servírované a velmi chutné, kombinace jehněčího hřebínku s kardamomovou omáčkou byla skvělá. Potěšil nás zájem samotného šéfkuchaře, který se osobně přišel zeptat, jak nám chutnalo.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů