Profil uživatele
avatar

Krupi86

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 11. 02. 2019 - U Malířů 1543: Rodinný oběd v rámci...
Rodinný oběd v rámci festivalu se díky skvělému menu, ochotné obsluze velmi povedl. Vynikající carpaccio, následovalo velmi zajímavé hlavní jídlo v podobě perličky, k tomu pár pozorností od šéfkuchaře, který se přišel zeptat, zda bylo vše v pořádku a představit osobně čokoládový dezert, který vše korunoval. Prostředí restaurace velmi pěkné.
> 07. 02. 2019 - Holiday Inn Prague Congress Centre, Esprit: Za naši skupinu dávám velký...
Za naši skupinu dávám velký palec nahoru. Servírované pokrmy byly velmi dobré. Obzvláště nám chutnalo humří kapučíno, hlavní chod byl vynikající a celé menu bylo dovršeno chutným dezertem. Párované víno též velmi dobré. Příjemný je i welcome drink a káva v ceně menu. Obsluha celou degustaci pozvedla o další level - příjemná, usměvavá a ochotná. Ke každému jídlu a vínu poskytla informace. Snad malinkou kaňkou bylo, že se večeře neodehrála v avizované Oranžerii s výhledem na Prahu.
> 28. 01. 2019 - Maso je maso: Výborný předkrm, hlavní...
Výborný předkrm, hlavní chod též velmi dobrý, dosti malá porce přílohy, ale vše v pořádku. Dezert byl fajn zakončením. Místo vína zvoleno pivo. Zajímavá restaurace s převážně anglicky mluvící obsluhou.
> 19. 01. 2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Moje zahájení festivalu...
Moje zahájení festivalu proběhlo skvěle. Návštěvu restaurace hodnotím kladně. Servírované jídlo bylo výborné jak pro oko, tak chuťové pohárky. Párovaná vína byla též velmi dobrá a hodila se jednotlivým chodům. Velmi příjemná obsluha.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů