Profil uživatele
avatar

Cruiser.m

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 13

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 11

Moje komentáře

> 21. 02. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Midtown Grill opět...
Midtown Grill opět nezklamal! Skvělá obsluha, která si na nic nehraje a přitom umí perfektně každý chod představit. Menu výborné navíc dva chody navíc se opravdu drží letošního zadání. Dosud jsme v rámci GRF navštívili pět restaurací a v jejich menu, i když bylo skvělé, se superpotraviny vyskytovaly jen symbolicky. Určitě jsme tu nebyli naposled.
> 18. 02. 2018 - Balu Kitchen: Ano, restaurace je tak...
Ano, restaurace je tak trochu "in the middle of nowhere", ale její prostředí má velmi příjemnou atmosféru a výhled na město je velkolepý. Menu nemělo chybu, mile překvapilo nabízené víno z Čech. Číšník nás bavil svým osobitým přístupem, prezentace jídel byla naprosto v pořádku.
> 15. 02. 2018 - Pot-au-feu: Naprostá spokojenost!...
Naprostá spokojenost! Velice útulné prostředí s naprosto bezprostřední a milou obsluhou. Menu je velmi vyvážené a nabízená vína s ním příjemně ladí. Milé překvapení, nemáme nic, co bychom mohli vytknout.
> 16. 01. 2018 - Mirellie: Velké zklamání! Personál...
Velké zklamání! Personál naprosto neosobní, polévka nebyla představena vůbec, hlavní chod jen zběžně. Víno podřadné, naprosto nehodné Grand restaurant festivalu. Po mém dotazu na jiné rozlévané víno mi bylo nabídnuto jen jediné chardonnay stejně nevalné chuti, i když jiná rozlévaná vína restaurace nabízí. Polévka chuťově nevýrazná, to samé platí pro hlavní chod - grilovanou pražmu. Nejlepší dojem jsme nakonec měli z dezertu - pana cotty, tomu není takřka co vytknout.