Profil uživatele
avatar

Kája a Máťa

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 6

Moje komentáře

> 18. 02. 2018 - Lanterna Spa hotel, Vyhlídka: Restauraci Vyhlídka jsme...
Restauraci Vyhlídka jsme navštívili v rámci GRF18. Menu bylo velmi dobré (dezert vynikající), ale celkově jsme nezískali ten výjimečný dojem, který z jiných degustací GRF známe. Menu nám nikdo nepředstavil a zároveň nikoho moc nezajímal náš názor. Krom toho nás obsluhovalo postupně snad pět osob, přičemž poslední, nejzmatenější z nich, nám předala jakýsi zákaznický dotazník k vyplnění bez jakéhokoliv vysvětlení a spolu s ním reklamní předmět nejmenovaného výrobce kávovarů. Gastronomie jako taková je tu ale jistě na nadprůměrné úrovni.
> 18. 02. 2018 - Moravská restaurace: Jako první vás po vstupu...
Jako první vás po vstupu překvapí masivní moravská výzdoba doplněná o cimbálovou hudbu, která vás bude provázet celou návštěvou. Jako další vás překvapí cenová úroveň celého menu, která je v čase a místě, a později poznáte že i úrovní místní gastronomie, opravdu výrazně nadhodnocená. Kuchyně je zde totiž zcela průměrná a celý koncept jednoznačně cílí spíš na zahraniční turisty. Oceňujeme vstřícný přístup k psímu doprovodu, přátelskou obsluhu a možnost zadat tip na kartu.
> 21. 01. 2018 - Racek: Velmi prijemne prekvapeni...
Velmi prijemne prekvapeni naseho pobytu v Luhacovicich. Moderni a utulny interier, prijemny a profesionalni personal a hlavne vyborne jidlo. Absolvovali jsme zde dve navstevy ve dvou a vsechna ctyri jidla byla skvela. Hlavne kachni prso s batatovym pyre a pak kachni stehno s cervenym zelim a karlovarskym knedlikem z vikendoveho menu. To bylo dokonce jedno z nejlepsich, jake jsem kdy jedl. Zminit pak musim bohuzel znovu tu malomestskou omezenost v podobe neprijimani platebnich karet, ktera je v jinak vyborne restauraci totalne zbytecna. Navstevu restaurace vsak rozhodne doporucujeme!
> 21. 01. 2018 - Alexandria hotel: Prvni dojem a vyjimecna...
Prvni dojem a vyjimecna ocekavani v nas vzbudila situace, kdy jiny prichozi host pred nami vyfasoval od vrchniho erarni sako, protoze dorazil v tricku. Nicmene za minutu uz jsme listovali v izolepou spravovanem jidelnim listku a spolecnost nam delala zaprasena umelohmotna mini kvetina, ktera je na stole opravdu jiz od prvni republiky. Jidlo bylo dobre, nicmene s predchozi navstevou v Augistinianskem dome nesrovnatelne. Cela restaurace se zda byt bohuzel zastydla v predchozich dobach, zatimco budoucnost gastronomie se pise jen o par set metru dal v jiz zminemen Augustinianskem dome, kam doporucujeme zavitat nejen majitelum hotelu Alexandria.
> 21. 01. 2018 - Augustiniánský dům, Symfonie: Augustiniansky dum a...
Augustiniansky dum a restauraci Symfonie jsme navstivili v ramci GRF2018 jako prvni z vybranych restauraci a byla to trefa do cerneho. Zazili jsme totiz neco, k cemu je podle nas GRF urceno. Tedy neco opravdu vyjimecneho, co bychom bezne nezvolili. Cele defustacni menu bylo skvele, prostredi nadherne, obsluha pratelska, presto profesionalni. V ramci pobytu v Luhacovicich jsme navstivili i ostatni restaurace z vyberu GR a neni pochyb o tom, ze restaurace Symfonie je to nejlepsi, co Luhacovicka gastronomie nabizi. Rozhodne doporucujeme!