Profil uživatele
avatar

lele13

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 6

Co miluji: cestování a dobré jídlo

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 25. 06. 2018 - Alcron Hotel Prague, Alcron: Dobrý den, v této...
Dobrý den, v této restauraci jsme byli s manželem ještě v prosinci 2017. A řeknu vám NIKDY více. Zbytečně vyhozené peníze. Someliér nám nabízel vína, které podle našich preferenci nám nechutnalo absolutně žádné a to jsme měli ke každému jídlu jiné. Prostředí je tak malé a tak nesekané na sebe a špatná akustika, že jsme slyšeli i to co se bavili lidi na opačném konci restaurace. Každé jídlo kromě předkrmu nebylo vůbec dobré a za ty peníze už vůbec! Zbytečně vyhozené peníze. NIKDY VÍCE!
> 25. 06. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Dobrý den, restaurace je...
Dobrý den, restaurace je nádherná, jídlo nám chutnalo - od předkrmu až po dezert - všem (bylo nás 5 lidí). Obsluha byla chvilkama zaujetá něčím jiným nežli hosty, ale jinak byli profesionální. Someliér je velmi dobrý, skvěle nám poradil s vínem. Určitě se sem ještě vrátime. Je to ale spíš taková zážitková restaurace protože je celkem drahá :) Ale všem doporučuji - stojí to za ty peníze.
> 25. 06. 2018 - Bruxx: Dobrý den, nemohu souhlasit...
Dobrý den, nemohu souhlasit s názorem profesionální obsluha. Slečna co nás obsluhovala nebyla ani milá ani profesionální. Jídlo - měli jsme polévku - ta byla skvělá a pak lososa v těstíčku a bohužel nic moc. Nejvíc z celého oběda mi chutnalo "růžové" pivo. Určitě se tam vrátím abych zkusila jestli to nebyl jenom špatný den na jídlo pro mě :) Ale i vedle u stolu to pán vrátil že to má studené :( tak uvidím příště.
> 17. 04. 2018 - Entrée: Interiér se moc povedl....
Interiér se moc povedl. Servis je velmi dobrý, na personál si nemůžeme stěžovat. Ale jídlo nás zklamalo. Každý z nás si objednal různá jídla od předkrmu až po "zákusek". Předkrm byl výborný, taky jsme dostali amuse-bouche, který byl opravdu dobrý. Pečivo s jejich máslem taky výborné ale tím to skončilo. Polévky všechny nám chutnali výrazně méně a hlavní jídlo nás zklamalo a jeden ze "zákusků" jsme vrátili přímo jako odporný. Chutě moc přeplácané na všechny co jsme tam byli. Už se tam nevrátime.