Profil uživatele
avatar

Pixla

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 7

Moje komentáře

> 29. 03. 2018 - Entrée: Originální a příjemný...
Originální a příjemný interiér, velmi pohodlné židle, milá a ochotná obsluha. Jídlo perfektně servírované s originální kombinací chutí. Parkování přímo u restaurace je velké plus.
> 25. 03. 2018 - Bistrot de Papa: Příjemně strávený nedělní...
Příjemně strávený nedělní oběd s výhledem na zamrzlý rybník. Jídlo bylo příjemné, servírované na barevné keramice. Interiér nás ale velmi zklamal. Plastová okna do stodoly rozhodně nepatří, a nejobyčejnější plastové zásuvky taky ne.
> 05. 01. 2018 - La Mamma Cucina: Útulná restaurace, s...
Útulná restaurace, s prosklenou kuchyní přímo na kolonádě. V dolní časti restaurace velká vinotéka s velkým výběrem vín. I když už z denní nabídky byly polévky snědené, hlavní chody byly moc dobré.
> 05. 01. 2018 - Chateau Kotěra: Moje oblíbené místo....
Moje oblíbené místo. Jedinečný prostor ve vile od Kotěry dává interiéru nádech dramatičnosti a jedinečnosti. Obsluha profesionální. Jídelní lístek se pravidelně obměňuje, ale vždycky si dám min. 3 chody zakončené dezertem-který je vždy tou správnou sladkou tečkou. Moderní kuchyně.
> 05. 01. 2018 - Tiburón: Restaurace je ve velkolepé...
Restaurace je ve velkolepé historické budově s vysokými stropy, snaha o hezký interiér, kvalitně provedený, určitě byla, ale ještě by šlo leccos zlepšit aby restaurace působila více útulně. Ale v tomto prostředí to neni jednoduché. Tapas-zejména gratinovaná brambora s líčky nebo tatarák z chobotnice byl prvotřídní. Obsluha milá. Jídlo jsme si jednou objednávali i s sebou, obsluha opět ochotná a vše bylo na minutu přesně připravené.
> 05. 01. 2018 - U Paluků: Chodíme sem pravidelně...
Chodíme sem pravidelně především na tatarák. Je vynikající a hezky naservírovaný. Místo mastných topinek jsou alternativou chlebové krekry, takže jídlo není až tak težké. Problémem tohoto podniku jsou rezervace. Stalo se nám už opakovaně, že jsme vešly do prázdné restaurace a stoly obsazovaly pouze cedulky reserve. Obsluha nás narychlo vyprovodila i když jsme přišli pouze na rychlý oběd/večeři, kterou bychom určitě do obsazení všech stolů zvládli. Ale nikdo evidentně moc snahu neměl.