Profil uživatele
avatar

marketa0112

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 21. 02. 2017 - Prolog bar: Prostředí Prolog baru ve...
Prostředí Prolog baru ve stylu 30. let nás nadchlo. Koktejly byly naprosto úžasné, avšak čokoládový fondant, vanilková zmrzlina a višně nás dostaly do kolen. Skvělá kombinace jídla s nápoji, příjemná obsluha a prostředí baru - neskutečný a jedinečný zážitek.
> 20. 02. 2017 - Augustine Restaurant: Příjemné prostředí...
Příjemné prostředí restaurace Augustine s krásným interiérem nás příjemně naladilo hned na počátku naší navštěvy. Uvítací pečené vepřové sádlo s kapkou dýňového a olivového oleje sypané vulkanickou solí nás překvapilo a navnadilo. Sádlo následoval amuse bouche - sněhobílé slané makronky. Překvapil i candát s merlíkem v hravé kombinaci s petrželovým piškotem. Candáta následoval jelen sika s kaštanovou nádivkou a brusinkami. Dezert jen dovršil již tak mistrovské dílo z kuchyně Marka Fichtnera.
> 24. 01. 2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Úžasné prostředí a úžasný...
Úžasné prostředí a úžasný výhled byl jen začátkem. Obsluha bez jediné chybičky, všichni byli vstřícní, pozorní a milí. Jídlo bylo naprosto božské od předkrmu až po pomyslnou třešničku na dortu v podání dezertu - mléčného morku s ořechy, peníkem a malinovým ledem. Určitě to nebude naše poslední návštěva v Aureole.. ;)

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů