Profil uživatele
avatar

Sajmon

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 09. 07. 2019 - Bílá kráva: Navštívili jsme v rámci...
Navštívili jsme v rámci akce Mauerův stůl, byli jsme velice spokojeni jak s jídlem, vínem tak s obsluhou, která své řemeslo umí a dokáže zážitek posunout ještě o kus výš. Odcházeli jsme přejedeni a příjemně naladěni. Hovězí maso tady opravdu umí, tentokráte variace 3 druhů. Předcházel tataráček žabí stehýnka, trhané jehněčí a další, bylo toho opravdu hodně i na velkého jedlíka. Víno skvělé doobjednali jsme si jak bílé tak červené. Do této restaurace se vracíme a budeme vracet rádi.
> 26. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Za nás spokojenost jak jsme...
Za nás spokojenost jak jsme očekávali, jak už je níže popsáno potěšila festivalová tištěná nabídka za velice příznivé ceny a skvělé víno hlavně červené.
> 21. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Po roce jsme znovu...
Po roce jsme znovu navštívili v rámci festivalu. Vše skvělé, v této restauraci je to vždy zážitek a jistota. Konečně i dobré červené víno a skvělé koktejly.
> 19. 02. 2019 - Holiday Inn Prague Congress Centre, Esprit: Musím pochválit...
Musím pochválit obsluhujícího číšníka, který se nám převažně věnoval pan Marek tuším, už od našeho příchodu se o nás perfektně staral. Jídlo bylo dobré nejvíce nám chutnala pozornost šéfkuchaře zvěřinová kroketa jak jinak než s pyré. Porce dostatečné až velké. Prostírání nám na rozdíl od některých předchozích hostů nevadilo a tak nějak sem patří. Bílé víno v ideální teplotě to můžeme pochválit i jsme si přiobjednali, jen červené nebylo nic moc ale to jen můj názor. Celkově příjemný večer
> 18. 02. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Zatím nejlepší degustace a...
Zatím nejlepší degustace a težko se bude překonávat. Výborně se zhostili letošního tématu a zábavného servisu. Milá a vstřícná obsluha. Dostali jsme všechny informace ohledně menu i nápojů a možnosti si doobjednat a prodloužit si tak skvělí zážitek. Mohu jen doporučit
> 07. 02. 2019 - Bellevue: Další letošní degustace v...
Další letošní degustace v rámci festivalu. Velká spokojenost jak s prezentací pokrmů tak s chutí, též s obsluhou a víny. Nevtíravá a milá obsluha nám nabídla jak kávu tak další možnost doobjednání vína, což jsme využili. Výhled úžasný, příjemně a klidně strávené poledne. Za nás doporučuji k návštěvě.
> 01. 02. 2019 - Bellevue: Včerejší oběd v rámci...
Včerejší oběd v rámci festivalu příjemný zážitek. Menu lahodné dobře vychucené a lahodící oku. S vínem také spokojenost, přiobjednali jsme si. Svělá tečka na závěr v podání zajímavého dezertu. Personál příjemný a pozorný. Výhled úžasný, jen příště pro atmosféru navštívíme ve večerních hodinách. Pro nás vše na 1*
> 29. 01. 2019 - V Zátiší: Včera jsme navštívili...
Včera jsme navštívili restauraci v rámci GRF 1/7 a veliká spokojenost, trochu jsme se obávali dle předchozích recenzí. Za odvážným menu si šéf kuchař stojí a proto nezbývá než mu držet palce aby našel pochopení u dalších gastronautů. Za nás veliká spokojenost vše dobře vychucené, nepotřebujeme dostat pokaždé steak a prvoplánovitě setavené menu. Obsluha skvělá, prostředí a víno taktéž. My se opravu vrátíme.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů